Lewis Hamilton mal počas pretekov zapnúť “režim TS”. Na otázku, prečo by ho mal aktivovať, dostal od Santiho jasnú odpoveď: “Kvôli teplotám.”
“Už teraz nemám žiadny výkon,” odvetil Hamilton. Ferrari muselo chladiť batérie.
Ferrari na rakúskych rovinkách vôbec nestíhalo. Obaja piloti na to doplácali aj opotrebovaním zadných pneumatík. Aby Scuderia zachránila aspoň čo-to, výkon sa na zadné kolesá prenášal príliš agresívne, čo viedlo k ich pretáčaniu a ničeniu pneumatík.