fb pixel
logo F1online.sk

EisKing TV

Debriefing 2023: nekompromisné vysvedčenie všetkých tímov a pilotov | EisKing ŠPECIÁL

2. decembra 2023, 15:52
Posledné vstupenky na EisKing TOUR s Mikom Häkkinenom nájdeš tu: https://eisking.tv/sk/podujatia-a-vstupenky/0fe5e19d-4163-4288-b03e-ba43941bac7a Prekonávanierekordov, ktoré mali byť večné. Kontroverzie o ktorých sa doposiaľ nehovorilo. Momenty, ktoré na F1 miluje i nenávidíme. Nudná sezóna? Ani náhodou. Max Verstappen si išiel svoje, ale Formula 1 opäť ponúkla množstvo úžasných príbehov, ale aj špekulácií a (ne)zodpovedaných otázok: Aké klauzuly majú údajne v zmluvách Pérez a Ricciardo? Ktorá tímová dvojica mala najtesnejšie kvalifikačné súboje? Aký je vlastne prínos tímu Haas okrem marketingu? Stráca Norris pôdu pod nohami kvôli Piastrimu? Ako hodnotíme premiérový rok Freda Vasseura ako šéfa Ferrari? Aký drastický krok pravdepodobne učinil Mercedes? Zaujal viac Liam Lawson alebo Daniel Ricciardo? Vedeli ste, že vysielačky jazdcov sú už rok a pol cenzurované? Ktoré momenty z nich vystrihli? Zaslúžil si Nyck de Vries celú sezónu? Ktorý pilot si zaslúži extra vianočné medovníčky? A Pepa nakreslí prečo konkurencia pozorne sledovala novú podlahu Alpha Tauri? K tomu viaceré precízne analýzy, rebríčky, grafy a zaujímavosti. Proste komplexné zhodnotenie sezóny ako ste naň už niekoľko rokov zvyknutí. Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej
Logo EisKing

EisKing TECH

Kto je Mika Häkkinen? Príbeh špeciálneho hosťa EisKing TOUR | EisKing TECH II.

Alchýmia lakovania: ako sa maľujú monoposty? | EisKing TECH II.

Prečo F1 nevie jazdiť v daždi? Máme riešenie! | EisKing TECH II.

Brzdy Formule 1: z 350 km/hod na nulu za 4 sekundy! | EisKing TECH II.

Ďalšie videá

Verstappenova tisícka, stratég Leclerc + Eisking budúcnosť | EisKing DEBRIEFING 23/23

26. novembra 2023, 21:15
Sme v cieli. Sezóny 2023, ale aj úžasnych deviatich rokov na staniciach SPORT1 a SPORT2. Veríme, že sa nám latku formulovej kvality a zábavy podarilo pozdvihnúť. A že vás naše priame prenosy bavili minimálne tak ako nás. Ďakujeme československá formulová rodina :)
Čítať ďalej

Viva Max Vegas a Leclercova šou | EisKing DEBRIEFING 22/23

22. novembra 2023, 20:29
Keby Ferrari stiahlo Leclerca do boxov? Keby Russell nevrazil do Verstappena? Keby nebol Safety car, ale len virtuálny? Na keby sa ani v Las Vegas nejazdilo, ale premiéra v mesta hriechu napriek tomu ponúkla skvelú šou. Najmä tú motoršportovú. Akú reálnu šancu mal Leclerc na víťazstvo? Urobil Lando Norris jazdeckú chybu alebo mal len smolu? Kto bol jazdcom dňa a kto sklamal na celej čiare? Ako zvládli organizátori návrat do Las Vegas? Čo kto urobil Maxovi Verstappenovi, že bol tak prehnane kritický? Koľko budú stáť vstupenky na stretnutie s Mikom Häkkinenom? Aké novinky v EisKing TEAM sme si pre vás pripravili? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

GOAT Alonso!! Čo mal urobiť Pérez inak? | EisKing DEBRIEFING 21/23

5. novembra 2023, 23:48
Kto bude špeciálnym hosťom na EisKing TOUR v Bratislave 17.12.2023?? Hektický štart, dlho dlho nič a infarkt na záver. Alonso s Pérezom predviedli epickú bitku až po cieľovú čiaru VC Sao Paulo. Kde sa to v tom Astone zobralo? Vieme si predstaviť dvojicu Verstappen - Alonso? Prečo by Fernando na Maxa (asi) nestačil? V čom konkrétne nepomohol Checovi vlastný tím? Kto bol hlavným vinníkom štartovej kolízie? Aký rekord vyrovnal Lando Norris a prečo nutne potrebuje vyhrať? Z akých dôvodov okruh nesadol Ferrari a Mercedesu? Ako dokázal Ocon obviniť Alonsa z vlastnej chyby? Aké sú naše očakávania od Las Vegas? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Lietajúci Pérez, Hamilton, Ricciardo a Norris. Babráci vs. hrdinovia | EisKing DEBRIEFING 20/23

30. októbra 2023, 08:15
Nezastaviteľný Max Verstappen s rekordným triumfom! Red Bull proste dáva krídla a Checo Pérez letí…kam? Aj vy ste si všimli ako ho šéfovia zrazu začali obhajovať? Mohlo Ferrari urobiť niečo lepšie? Čím to je, že Hamilton tak zajazdil Russella? Prečo sú Mercedesy favoritom Brazílie? Kto bol vašim jazdcom dňa a prečo Norris? A 20 miliónov dôvodov prečo v Alpha Tauri viac milujú Ricciarda pred Tsunodom… Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Hamilton dostal krídla, nepochopený formát a kovbojské manévre | EisKing DEBRIEFING 19/23

24. októbra 2023, 18:17
Dve hodiny po pretekoch a nahrávaní debriefingu oznámil technický delegát FIA, že podlahy na monopostoch Lewisa Hamiltona a Charlesa Leclerca neprešli technickou kontrolou a hrozí im tak diskvalifikácia! Tým pádom Sainz získal pódiovú tretiu priečku a Logan Sargeana Williamse svoj prvý kariérny bod… Čože je to 50tka? Môže si spievať Max Verstappen, aj keď inžiniera tentoraz poriadne naštval... V Austine triumfoval napriek problémom s brzdami. Ale konkurencia bola naozaj blízko! Ako Verstappen deprimuje fanúšikov ešte pred štartom pretekov? Prečo upgrade Hamiltonovi sadol a Russellovi nie? Je tretie miesto pre Landa Norrisa úspech? Stratégia Ferrari, kde? Prečo je Ricciardo pre Red Bull vhodnejší ako Pérez? Ako si môže Logan Sargeant zachrániť kožu? Získal Aston Martin a Haas neférovú výhodu? Ako by sme zmenili, zlepšili šprintový formát víkendov? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Kontroverzné diskvalifikácie či spravodlivý trest? Prednáška o doskách | EisKing DEBRIEFING ŠPECIÁL

24. októbra 2023, 11:05
Hamilton s Leclercom napokon dosurfovali. Bola ich diskvalifikácia z VC USA férová? Zmena výsledkov 4 hodiny po pretekoch je vždy iritujúca. Posvietili sme si preto detailne na technický prehrešok s podlahami Mercedesu a Ferrari. Ponúkame vám debriefing debriefingu: Drevená doska vlastne nie je drevená! O aký materiál ide? Akú úlohu vlastne plní? Ako sa vlastne meria opotrebenie dosky? Prečo sa kontrolovali len 4 monoposty? Akú časovú, resp. výkonnostnú výhodu mohli Hamilton s Leclercom získať? Kto bol historicky prvý hriešnik, ktorý bol diskvalifikovaný? Podľa čoho si technický delegát vyberá monoposty na kontrolu? Koľko monopostov asi nebolo legálnych? Aké následky priniesla diskvalifikácia v oboch šampionátoch? Príjemnú prednášku želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Odpadávajúci piloti a pneumatikové fiasko | EisKing DEBRIEFING 18/23

8. októbra 2023, 22:57
Oslava trojnásobného šampióna a potvrdenie zrodu novej hviezdy. To všetko v neľudských podmienkach a nalinkovaných stratégiách. Ako sa vám pačíla VC Kataru? Bol to chaos alebo zábava? Aký veľký problém má Norris s Piastrim? Prečo povinné zastávky nefungovali? Koho zodpovednosť boli miestne obrubníky a limity trate? Predviedol Hamilton (mediálny) majstrovský kúsok? Ako je vôbec možné sa v monoposte počas jazdy "povracať"? Zaslúži si Lance Stroll poriadny preplesk? A baví ho to vôbec? Alfa Romeo konečne na bodoch - náhoda? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Russell vyzval Hamiltona a Pérez so Sargeantom na odstrel | EisKing TOUR

24. septembra 2023, 13:21
Ďakujeme za úžasnú atmosféru na jubilejnej desiatej EisKing TOUR vo vypredanom Škoda Muzeu. Skvelá nálada 560 fanúšikov, interakcia, nabitá tombola a tradične nadupaný obsah. A tento rok sa uvidíme ešte raz... Aké kariérne možnosti má Liam Lawson? Vyzval Russell Hamiltona na interný súboj správnym spôsobom? Ako veľmi to má nahnuté Pérez so Sargeantom? Prečo (asi) chodí Leclerc a spol. tak často na WC? Aký koncept (pravdepodobne) zvolí v budúcej sezóne Red Bull? Aké vychytávky predstavil McLaren, Alpha Tauri a čo nehrá na Mercedese? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Ukázal Sainz genialitu šampióna? Čo zastavilo nadvládu Red Bullu? | EisKing DEBRIEFING 16/23

18. septembra 2023, 16:19
Epický záver v Singapure a víťazstvo Ferrari opäť mnohým pripomenulo aká dokáže byť Formula 1 krásna. Ale aj krutá. Pre Russella, Leclerca či Albona. Kto rozhodne doplatil na technickú direktívu na obmedzenie flexibility? Ako sa mení dynamika vzťahov vo Ferrari? Kto pomohol Sainzovi viac? Leclerc či Norris? Aké pravidlo o trestoch sa musí urgentne zmeniť? Ktorí piloti by mali jazdiť za Alpha Tauri v budúcej sezóne? Aké zákulisné šuškandy kolovali paddockom v Singapure? A na záver jeden vážny tip na víťaza v Japonsku a k tomu brutálna bomba k Silly season... Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Infarktové Ferrari, analýza flexibility a Verstappenova desina | EisKing DEBRIEFING 15/23

3. septembra 2023, 23:19
Čo to tam Ferrari predvádzalo? Fantastická šou alebo zbytočná dráma? Akú úlohu zohrala aerodynamická efektívnosť predných a zadných krídel? Bude sa kresliť... Boli Leclercove útoky či Sainzova obrana cez čiaru? Podmanil si Carlos tifosi na úkor Charlesa? Aké následky má predĺženie zmluvy Hamiltona s Russellom s Mercedesom? Ako veľmi by si mal dať Norris pozor na Piastriho? Poberá Ricciardo počas zranenia PN-ku? Ako funguje systém poistenia? Ako ovplyvní výkonnosť tímov nová technická direktíva od Singapúru? A na záver mediálna prestrelka Hamilton vs. Verstappen... Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Infarktové Ferrari, analýza flexibility a Verstappenova desina | EisKing DEBRIEFING 15/23

3. septembra 2023, 13:06
Predaj vstupeniek na EisKing TOUR v Mladej Boleslavi 24.9.2023 štartuje v pondelok o 9:00 na stránke: https://team.eisking.tv/event/eisking-tour-24-9-2023-mlada-boleslav-skoda-muzeum Čoto tam Ferrari predvádzalo? Fantastická šou alebo zbytočná dráma? Akú úlohu zohrala aerodynamická efektívnosť predných a zadných krídel? Bude sa kresliť... Boli Leclercove útoky či Sainzova obrana cez čiaru? Podmanil si Carlos tifosi na úkor Charlesa? Aké následky má predĺženie zmluvy Hamiltona s Russellom s Mercedesom? Ako veľmi by si mal dať Norris pozor na Piastriho? Poberá Ricciardo počas zranenia PN-ku? Ako funguje systém poistenia? Ako ovplyvní výkonnosť tímov nová technická direktíva od Singapúru? A na záver mediálna prestrelka Hamilton vs. Verstappen... Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Kde máte pneumatiky? Koho spláchnul Zandvoort? Plus nová destinace… | EisKing DEBRIEFING 14/23

28. augusta 2023, 00:42
Celkom bláznivá VC Holandska, čo poviete? Kto bol podľa vás jazdec dňa? Alonso, Gasly, Albon, Lawson alebo nezastaviteľný holandský kráľ Verstappen? A konečne prezradíme aj miesto konania najbližšej EisKing TOUR. Predpredaj vstupeniek so zľavou pre našich členov sa spúšťa cez víkend. A až do piatku predlžujeme akciu na PILOTOV. Všetko podstatné nájdeš na: team.eisking.tv Prečo nemali mechanici nachystané pneumatiky? Kto vyhral hitparádu najhorších stratégií? Ako hodnotíme debut Liama Lawsona? Analýza zranenia Daniela Ricciarda? Prečo nepustil volant? Prečo (ne)odporúčame Albonovi návrat do Red Bullu? A pridáme aj tajné informácie zo zákulisia Sauberu/Alfa Romeo/Haasu? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Kde máte pneumatiky? Koho spláchnul Zandvoort? Plus nová destinácia… | EisKing DEBRIEFING 14/23

27. augusta 2023, 17:31
Celkom bláznivá VC Holandska, čo poviete? Kto bol podľa vás jazdec dňa? A konečne prezradíme aj miesto konania najbližšej EisKing TOUR. Predpredaj vstupeniek so zľavou pre našich členov sa spúšťa cez víkend. A až do piatku predlžujeme akciu na PILOTOV. Všetko podstatné nájdeš na: team.eisking.tv Prečo nemali mechanici nachystané pneumatiky? Kto vyhral hitparádu najhorších stratégií? Ako hodnotíme debut Liama Lawsona? Analýza zranenia Daniela Ricciarda? Prečo nepustil volant? Prečo (ne)odporúčame Albonovi návrat do Red Bullu? A pridáme aj tajné informácie zo zákulisia Sauberu/Alfa Romeo/Haasu? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Zmätený Sainz, Alpine v rozklade a šéf Pirelli kritizuje Pirelli | EisKing DEBRIEFING 13/23

30. júla 2023, 13:33
Obrovská vďaka za viac ako 9 miliónov zhliadnutí a 1,5 milióna vypočutí na podcastových platformách. Už 24.9.2023 sa uvidíme opäť naživo na EisKing TOUR. Sleduj nás aj na Instagrame a TikToku a dozvieš sa všetko ako prvý. Okrem toho je tu špeciálna 25% akcia na členstvo v EisKing TEAM. Staň sa do konca sezóny našim PILOTOM a získaj 9 benefitov vrátane debriefingu v predpremiére, štartovacím balíčkom a predkupným právom na naše šou. Klikaj sem: team.eisking.tv A áno, najbližšie doladíme zvuk aj do MONO. Ďakujeme za pochopenie. Bola komunikácia Verstappena s inžinierom cez čiaru? Ako hodnotíme víkendové (ne)trestanie komisárov? Bol v prvej zákrute príliš optimistický Piastri alebo Sainz? Čo pomohlo Leclercovi k pódiu? Aká je špeciálna silná tímová zbraň Ricciarda? Kam mieri projekt Alpine? Dočkáme sa novej desaťročnice? Prečo sú mokré pneumatiky Pirelli zbytočné? Je Formula 1 nepochopiteľným laboratóriom pre gumy do bežnej prevádzky? Príjemné sledovanie želá Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Zlomený rekord i trofej, Ricciardov comeback a pneumatikový experiment | EisKing DEBRIEFING 12/23

23. júla 2023, 22:59
Víkend na Hungaroringu patrí k našim úplne najobľúbenejším v sezóne. ČeskoSlovenská formulová rodina vytvára atmosféru, ktorá sa nedá nazvať inak ako domácou. A tentoraz sme okrem potvrdenia formy McLarenu boli svedkami aj návratu Daniela Ricciarda. Ako veľmi bol úspešný? Môže Sergio Pérez pokojne spávať alebo je Ricciardo v Alpha Tauri reálna hrozba? Koho obvinil Alonso zo straty formy Aston Martin? Kto pravdepodobne doplatil a kto získal na upravených pneumatikách Pirelli? Čo všetko dokázalo Ferrari zvrzať a aké je dedičstvo Binotta? Kde sa vzala kvalifikačná rýchlosť Lewisa Hamiltona? Bol upravený test kvalifikácie úspešný alebo zbytočný? Dočká sa Alpine-Renault dorovnania údajného motorového deficitu? Aký vplyv má teplota vzduchu na spotrebu paliva? Príjemné sledovanie želá Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Mika Häkkinen mal pravdu! Ricciardo nahradí de Vriesa? | EisKing DEBRIEFING 11/23

10. júla 2023, 19:13
Landoooo, ozývalo sa Silverstone i mnohými obývačkami fanúšikov. McLaren je naozaj späť a lietajúci Fín to predpovedal už pred mesiacom. Opäť sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tém a k tomu technickú analýzu predných krídiel Mercedesu a Alpine. Kde našiel McLaren sekundu k dobru? Aký veľký potenciál skrýva Oscar Piastri? Čo je pravdepodobnou príčinou slabej formy Checa Péreza? Ktoré tímy už otvorene odpísali túto sezónu? Koľko stratégov ešte musí Ferrari vyhodiť? Je Alex Albon na lane top tímu? Prečo sa Red Bullu oplatí poslať Ricciarda do Alpha Tauri? Komu pomohli či uškodili upravené pneumatiky Pirelli? O čom bude film s Bradom Pittom? A kto bude hrať Flavia Briatoreho? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa a vídime sa na Hungaroringu :)
Čítať ďalej

Kde sú limity limitov?? Analýza vylepšení McLarenu | EisKing DEBRIEFING 10/23

2. júla 2023, 18:47
Veľká cena traťových limitov v Rakúsku síce neznamenala ohrozenie Verstappenovej dominancie, ale rozhodne priniesla nádej. Pre McLaren i Ferrari určite. Debriefing sme nahrávali tradične hneď po pódiovej ceremónii, ale o takmer 5 hodín prišli dodatočné tresty a mierne úpravy poradia. Každopádne sme poriešili okrem iného aj to, ako by asi vyzeralo pretekanie bez traťových limitov? Ako sa podarilo McLarenu zmeniť svojho "mačkopsa" na konkurencieschopný monopost? Pripravilo sa Ferrari o dvojité pódium? Prečo Mercedesy a Astony nefungovali na Red Bull Ringu? Kto by mohol a mal nahradiť Nycka de Vriesa? A prečo to bude Ricciardo? A prečo za všetkým hľadaj (mexické) peniaze? Premiešajú upravené pneumatiky Pirelli rozložením síl v Silverstone? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Albon namiesto Péreza? Ferrari na správnej ceste? | EisKing DEBRIEFING 9/23

18. júna 2023, 18:29
376 víťazstiev sa stretlo na jednom pódiu v Montreale. A za nami veľká cena Kanady s viacerými interesantnými témami, ktoré sme tentoraz doplnili o technickú analýzu vynovenej aerodynamiky Aston Martin. Boli sme svedkami najlepšieho predbiehacieho manévra tejto sezóny? Ako veľmi je reálna výmena Sergia Péreza? Urobilo Ferrari z Leclerca oficiálne tímovú jednotku? Čo za divný trest to dostal Lando Norris? A prečo komisári netrestali Hamiltona za pit stop? Budú vyzerať všetky monoposty rovnako už na konci tejto sezóny? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Červené autá zhasli! Analýza Red Bullizácie vo Ferrari | EisKing DEBRIEFING 8/23

4. júna 2023, 19:02
Formula Verstappen smeruje k tretiemu titulu ako po koľajniciach šinkanzenu. Suverénne, bez milosti a s ďalším grand slamom. Ale Lewis Hamilton neznel rok a pol tak nadšene ako po druhom mieste. Barcelona opäť priniesla množstvo tém na ktoré sme zamerali našu/vašu pozornosť a opäť nechýbalo Pepove kreslenie. Prečo zafungoval vylepšený Mercedes a ako dokázali predčiť aj Péreza? Môže sa stať, že pilotovi začne "pršať pot" v prilbe? Prečo mal byť jazdcom dňa Čou? V čom sa ukázala slabina Aston Martin? Zlepšilo zrušenie šikany kvalitu predbiehania? Je požieranie pneumatík v DNA súčasného Ferrari? Aké triky využila Scuderia pri upgrade bočníc? Prečo je podlaha Williamsu unikátna? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

NAŽIVO komentovaná kvalifikácia VC Monaka s EisKingom

28. mája 2023, 23:38
Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)

Ocon hrdinom Monaka + podrobná analýza "nového" Mercedesu | EisKing DEBRIEFING 7/23

28. mája 2023, 18:39
Ten mrak sa napokon priblížil! A príjemne oživil prestížnu veľkú cenu. Hoci tifosi nesúhlasia... My sme sa okrem tradičného debriefingu tentoraz podrobne pozreli na podlahy top tímov: Čo skrývajú pod "sukňou" Mercedes, Ferrari a Red Bull? Ako kuriózne obišli inžinieri pravidlá ground effectu? Na čo je na podlahe drevená doska? Kto bol najhorším jazdcom dňa/víkendu? Mal Alonso na víťazstvo? Prečo potrebuje Leclerc zmeniť inžiniera? Mal by Russell radšej vypnúť vysielačku? Komu by mala sadnúť Barcelona bez šikany? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Následky zrušenej Imoly, Ricciardo v Alpha Tauri a jasný favorit Monaka | EisKing (DE)BRIEFING 6/23

19. mája 2023, 22:46
Premiérovo máme debriefing ešte pred plánovaným štartom veľkej ceny. Sú však aj oveľa dôležitejšie veci ako F1 a preto sme myšlienkami s obyvateľmi regiónu Emilia Romagna. Zrušenie pretekov však prinieslo viacero športových otázok či nových tém na debatu: Prečo nebolo možné presunúť veľkú cenu na iný okruh? Dočkajú sa fanúšikovia odškodnenia? Bude sa upravovať rozpočtový strop? Prečo sú zahrievacie deky na pneumatiky nutnosťou a prečo sa vlastne majú zrušiť? Ako veľmi sú de Vriesove dni v Alpha Tauri spočítané? Prečo si bol Ricciardo skúšať sedačku ak nemá byť v hre o kokpit? Oplatí sa Mercedesu nasadiť novinky v Monaku? Prečo nie je Red Bull favoritom a kto si brúsi zuby na prestížny triumf? Koľko veľkých cien bolo v minulosti už zrušených a ako zažil Pepa tanky v Bahrajne... Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

Pomohli by 2 povinné pit stopy? | EisKing DEBRIEFING 4/23

30. apríla 2023, 20:53
Očakávania od Baku, navyše v superšprintovom víkende boli nastavené proste príliš vysoko. A možno optika inovácii by mala byť namierená úplne iným smerom. Napriek tomu sme si tradične našli viaceré témy, ktoré si zaslúžia našu i vašu pozornosť: V čom spočíva kúzlo kráľa mestských tratí? Prečo Verstappen zrazu nestačil na Péreza? Čo treba prioritne zlepšiť a šou na trati bude oveľa lepšia? Čím to je, že v úvode sezóny je Leclerc opäť výrazne rýchlejší ako Sainz? Ako veľmi je ohrozená začína byť pozícia Nycka de Vriesa a kto ho môže nahradiť? Aké šance má Aston Martin na dohodu s Hondou? Aké možnosti sa núkajú pri zmene víkendového formátu? A samozrejme sa vrátime aj ku konfliktu Verstappena s Russellom v sobotnom šprinte... Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

(Ne)okradený Alonso, létající Verstappen a zaskočený Pérez | EisKing DEBRIEFING 2/23

19. marca 2023, 21:20
Veľká cena Saudskej Arábie mala šokujúcu dohru. Penalizácia vyhodila Fernanda Alonsa z pódia a trofej za tretie miesto tak pripadlo Georgovi Russellovi. ALE, napokon 3,5 hodiny po pretekoch FIA rozhodla, že platí pôvodné poradie, takže Alonso napokon získal 100. pódium v kariére! Bol to zaslúžený trest alebo ďalšie zaváhanie FIA? Može byť Verstappen spokojný aj keď nevyhral? Prečo by mal ísť Leclerc s Hamiltonom spolu na wellness? Akú mediálnu hru to zase Mercedes hrá? V čom sú najačšie slabiny Ferrari? Ako si v McLarene zničili navzájom preteky? A ako som v Bahrajne robil kšefty s Oconom... Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej

YES, BYE BYE - Alonso hrdinom Bahrajnu. Dotiahnu sa Ferrari s Mercedesom? | EisKing DEBRIEFING 1/23

5. marca 2023, 19:31
41-ročný Alonso zachránil šou v úvode sezóny. Nie všetko na jeho výkone bolo dokonalé, ale kto by to bol na Aston Martin pred pár mesiacmi povedal. Red Bull Racing zareagoval na zmenu pravidiel dominantným výkonom a rozhodne vyplašil mnohých fanúšikov. O dva týždne v Saudskej Arábii to na typologicky inom okruhu može byť predsa len trochu inak. Kto sa skrýva za úspechom Astonu? Čo je príčinou slabej formy Ferrari a Mercedesu? Bol zranený Lance Stroll hrdinom či nezodpovedným hazardérom? Kto bol najlepším zo zvyšku poľa? Ktorý nováčik najviac prekvapil? Aká zmena nastala v udeľovaní trestných bodov? Príjemné sledovanie želajú Števo & Pepa :)
Čítať ďalej