Max Verstappen sa chce v roku 2027 zúčastniť 24-hodinovky v Spa-Francorchamps v aute GT3. Podľa svojich slov už požiadal organizátorov, aby kalendár skoncipovali tak, aby nedošlo ku kolízii s Formulou 1.
“Veľmi rád by som pretekal v Spa,” prezradil Max Verstappen. “Už som im povedal, že v budúcom roku by bolo ideálne, keby sa to podarilo naplánovať mimo víkendu Formuly 1, ale uvidíme. Spa je úžasný okruh a 24-hodinové preteky len s autami GT by boli naozaj výnimočné.”