fb pixel
logo F1online.sk

Zlatan Ibrahimovič sa odfotil s mechanikmi Ferrari

20. novembra 2023, 04:23

Zlatan Ibrahimovič sa odfotil s celým tímom Ferrari. Alebo takmer celým. Určite aj vy súcitíte s mechanikom vzadu, ktorý to nestihol o zlomok sekundy.

Ďalšie rýchle správy

dnes 14:40

Ktorí z jazdcov si v roku 2023 polepšili a ktorí naopak pohoršili? (časť druhá)

dnes 14:35

Zostrih z toho najlepšieho, čo Oscar Piastri predviedol v roku 2023.

dnes 14:32

Ktorí z jazdcov si v roku 2023 polepšili a ktorí naopak pohoršili? (časť prvá)

 

 

včera 15:04

Ceny sú rozdané, sezóna 2023 je oficiálne ukončená.

včera 14:50

Nováčik roka Oscar Piastri.

včera 14:21

Pohár konštruktérov si od prezidenta FIA pochopiteľne prebral samotný šéf Red Bullu Christian Horner.

včera 14:14

Takto v piatok Max Verstappen obdržal z rúk prezidenta FIA Mohameda bin Sulajema trofej pre právoplatného šampióna.

včera 14:08

Lewis Hamilton na piatkovom galavečeri FIA ostro skritizoval vedenie Medzinárodnej automobilovej federácie. Britovi prekážalo, že federácia obvinila Wolffovcov z vynášania utajených informácií – špecificky Susie Wolffovú – bez udania akéhokoľvek relevantného dôkazu. “Bol som veľmi sklamaný z toho, že sa riadiaci orgán nášho športu snažil spochybniť integritu jednej z najúžasnejších ženských líderiek, akú sme kedy mali v našom športe v podobe Susie Wolffovej, a to bez kladenia si otázok a relevantných dôkazov,” vyslovil sa sedemnásobný šampión.

včera 13:56

Fernando Alonso bol na piatkovom galavečeri FIA ocenený za najkrajší predbiehací manéver roka 2023. Bolo ním toto vyškolenie Sergia Péreza na VC Sao Paula.

8. decembra 2023, 15:03

Prezident Medzinárodnej automobilovej federácie Mohamed bin Sulajem utrpel úraz, touto informáciou otvorili galavečer FIA pri príležitosti odovzdávania cien. Práve on mal otvoriť tlačovku a odpovedať na otázky novinárov, ale nakoniec neprišiel. Aj keď na samotnom galavečeri sa zúčastní a dokonca vraj bude odovzdávať ceny. Vraj ich však neodovzdá toľko, ako bol pôvodný plán. Na sociálnych sieťach sa rýchlo objavilo video staré dva dni, na ktorom pán prezident rozhodne nevyzerá, že by “spadol a utrpel otras mozgu”, ako uviedol hovorca FIA.

8. decembra 2023, 14:44

Tieto slnečné okuliare sú v sebe zahŕňajú prvky karbónového vlákna priamo z monopostu McLaren, s ktorým v tomto roku pretekali Lando Norris a Oscar Piastri. Vyrobia len 183 kusov na počesť 183 víťazstiev tímu vo Formule 1. Cena nie je nijak astronomická, aj keď 450 libier za slnečné okuliare asi nedá každý z nás.

7. decembra 2023, 21:03

Presne pred piatimi rokmi sa Kimi Räikkönen postaral zrejme o najlegendárnejší galavečer FIA pri príležitosti odovzdávania cien.

Ďalšie rýchle správy