Darček pre čitateľov F1online.sk: Zľava na eshope ELIS Plus | Magazín F1 - F1online.sk

Darček pre čitateľov F1online.sk: Zľava na eshope ELIS Plus

fotka k článku undefined
zdroj: elisplus.sk

Spoločnosť ELIS Plus, ktorá je od spustenia webu F1online.sk našim partnerom, pred niekoľkými dňami spustila nový eshop. Čitatelia F1online.sk si na ňom v tomto období vedia uplatniť 15-percentnú zľavu.

ELIS Plus už viac ako dve desaťročia ponúka riešenia pre pohodlné a bezpečné bývanie alebo podnikanie, zabezpečuje poskytovanie služieb v oblasti inteligentnej domácnosti, zabezpečovacích, kamerových, požiarnych či hotelových systémov, ale aj kompletnú stavebnú činnosť od prvotného návrhu až po jeho finálnu realizáciu.

Na eshope nájdete samostatné kategórie ako „Produkty proti COVID-19“, „Inteligentná domácnosť“ a „Technologické produkty“. Aktuálne sú pre všetkých návštevníkov nového obchodu nastavené 10-percentné zľavy, avšak po zadaní zľavového kódu F1ONLINESK sa vám zľava automaticky preklopí na 15 percent.

Ak potrebujete napríklad čističku vzduchu, terminálovú kameru, termokameru, ručný digitálny teplomer, SET inteligentného a bezdrôtového zabezpečenia domácnosti, SET inteligentného a bezdrôtového vykurovania, SET kamerového systému alebo ďalšie podobné veci, kliknite si na webovú stránku elisplus.sk a v hornom menu vyberte rubriku OBCHOD.

Takže ešte raz pre zjednodušenie:

  1. Kliknúť na: https://elisplus.sk/produkty/
  2. Naložiť si nákupný košík
  3. Uplatniť zľavu prostredníctvom kódu F1ONLINESK
  4. Ďakujeme.