Prečo Verstappen prestal sledovať Red Bull na sociálnych sieťach? | Magazín F1 - F1online.sk

Prečo Verstappen prestal sledovať Red Bull na sociálnych sieťach?

fotka k článku undefined
zdroj: Red Bull Content Pool

Bola to slušná dráma, keď pred pár týždňami vysvitlo, že Max Verstappen prestal na sociálnych sieťach sledovať stránky svojho zamestnávateľa, tímu Red Bull či dodávateľa pohonných jednotiek Hondy. Krátko nato Holanďan obom „follow“ hodil späť, no beztak už bol oheň na streche.

Max zdá sa nie je až takým fanatik do sociálnych sietí a diania vo Formule 1. Prakticky jediné stránky, ktoré sleduje, patria Red Bullu a Honde. Aj to ako sa ukázalo, neplatí stále. V padoku nenájdete nikoho ďalšieho, o koho život by sa Verstappen zaujímal, medzi sledujúcimi nemá ani iných športovcov alebo inšpiratívnych osobností. Zato sa zaujíma o životy krásnych modeliek a ich fotky.

„To bolo ešte pred niekoľkými týždňami. Nemal som náladu čítať akékoľvek novinky zo sveta Formuly 1, preto som to urobil,“ vysvetlil Verstappen, ktorého cituje PlanetF1, dôvod, prečo na Instagrame prestal sledovať svoj tím.

„Netuším, ako si ľudia dávajú dokopy rôzne súvislosti, možno sa len snažia o nejakú senzáciu alebo niečo podobné. Pre mňa je to nonsens.“

„Áno, mám na telefóne neustále zapnuté notifikácie. Označený tu, označený tam… Naozaj nepotrebujem vidieť, čo je na tých videách. Potom rozličné výsledky a klasifikácie… Vo Formule 1 nie som kvôli tomu. Tak som si povedal, že na Instagrame budem sledovať ostatné športy. Koniec koncov, som v padoku každý víkend, to je lepší spôsob, ako sledovať tamojšie dianie,“ dodal Verstappen.

„Keď som videl, aký je okolo toho povyk, povedal som si: ‚idem ich sledovať opäť‘, veď vlastne nemusím na ten Instagram chodiť vôbec, aj to je cesta,“ uzavrel Holanďan.