Rýchle správy
Ferrari v Baku s úpravou spätných zrkadiel.
Toto je nový špeciál americkej automobilky Cadillac pre triedu Hypercar vo vytrvalostných pretekoch.
Dúhové prvky nájdeme tento mesiac aj na monopostoch Alpinu.
Haas priviezol do Baku zaujímavé "vyrezané" zadné krídlo.
Charles Leclerc a Carlos Sainz si zmerali sily v jazykovej súťaži. Charles dokázal, že okrem francúzštiny, angličtiny a taliančiny je na viac ako obstojnej úrovni aj jeho španielčina.
Podľa denníku Sunday Times je Lewis Hamilton piatym najštedrejším Britom. Pilot Mercedesu v minulom roku venoval na charitatívne účely viac ako 20 miliónov libier, čo predstavuje asi 6,7 percenta z jeho majetku. Všetci, ktorí sa v rebríčku umiestnili nad ním (vrátane dvoch miliardárov) pritom majú omnoho väčší majetok než on.
Porsche prvýkrát otestovalo monopost tretej generácie Formuly E a podelilo sa aj o fotografiu.
Mercedes bude v Baku, Montreale a Silverstone jazdiť s dúhovým logom na nose.
Prvé zábery z pitlane v Baku.
Svoje prvé (nie však jediné) víťazstvo v kariére vybojoval v tento deň aj Daniel Ricciardo.
Apple prevzal práva na film o Formule 1. Taktiež najal Lewisa Hamiltona ako jeho producenta. Zahrá si v ňom aj Brad Pitt a jeho režisérom bude Jospeh Kosinksi.
Spomienky na Baku 2021 sú stále živé. Patrí k nim aj tento výkrik Marka Webbera v komentátorskej kabíne.
V tento deň v roku 2008: Robert Kubica vybojoval svoje prvé a jediné víťazstvo v kariére.
Daniel Ricciardo odpovedá na otázky, ktoré sa ho pýta sám Google. Napríklad či má rád a kamaráti sa s Maxom Verstappenom.
Fernando Alonso a Esteban Ocon spomínajú na minuloročný reštart v Baku.
