logo F1online.skF1online.sk

Rýchle správy

dnes 12:25

Tento súboj medzi Sebastianom Vettelom a Lewisom Hamiltonom z juniorských čias vo Formule 3 ste už videli? Dvojica si to rozdala na vode a bola z toho krásna bitka.

dnes 09:59

Videli ste nový trailer na film F1? Je vidieť, že má rovnakého režiséra ako Top Gun. Oba trailery sa na seba vo viacerých momentoch náramne podobajú.

dnes 09:51

Mali sme šťastie, že táto búrka neprišla pred týždňom, ale až včera. V Spielbergu pršalo tak intenzívne, že na cieľovej rovinke a v boxoch zaplavilo Red Bull Ring.

včera 18:55

Ako sa darí jednotlivým jazdcom od predstavenia noviniek v Imole? Najviac bodov získal Max Verstappen pred Landom Norrisom. Lewis Hamilton a George Russell sú však na tretej a piatej priečke.

[Autosport] Top 10 drivers for points scored since Imola:
byu/FerrariStrategisttt informula1

včera 14:07

F1 dnes oznámila, že v roku 2025 sa nasledujúce veľké ceny odjazdia podľa šprintového formátu:

– VC Číny
– VC Miami
– VC Belgicka
– VC USA (Austin)
– VC Brazílie
– VC Kataru

včera 13:23

Zaujímavosť: Pietro Fittipaldi na testoch Haasu s Pirelli jazdil s okuliarmi. Vo Formule 1 je to pomerne nezvyčajné, ale nie celkom nevídané. V minulosti používali okuliare aj Sébastien Bourdais či Jacques Villeneuve.

Pietro Fittipaldi at Pirelli's Tire Test in Silverstone for Haas
byu/bwoah07_gp2 informula1

včera 11:48

Na tejto grafike môžeme krásne vidieť, ako sa Mercedes postupne dvíha: Pohyblivý priemer bodov za posledné štyri veľké ceny v prípade Mercedesu neustále stúpa už od víkendu v Imole.

Naopak, Ferrari zaznamenalo výrazný prepad.

včera 01:45

Krásny minidokument Red Bullu. David Coulthard s jeho Red Bullom RB1 a Max Verstappen s jeho Red Bullom RB20 sa stretli v Silverstone.

včera 01:41

Ferrari sa rozhodlo pred letnou prestávkou improvizovať. Podľa talianskej edície portálu Motorsport.com nasadí v Maďarsku nový balík, v Belgicku starý.

včera 01:32

Od začiatku hybridnej éry sa nestalo, aby sme v prvých jedenástich veľkých cenách spoznali štyri rôzne víťazné tímy. Naposledy k niečomu takému došlo v roku 2013, keď sa tešili Lotus, Red Bull, Ferrari a Mercedes.

10. júla 2024, 11:18

Andretti Global pri vo svojom úsilí o vstup do Formuly 1 hlási ďalšie posily. Z Mercedesu prichádzajú nový riaditeľ pre IT Chris Green a nová finančná riaditeľka Laura Sturlandová.

10. júla 2024, 11:14

Výrobca hodiniek Rolex, jeden z najväčších globálnych sponzorov športu, vraj po sezóne opustí Formulu 1. Liberty Media údajne má na lane náhradu v podobe LVMH Group (vlastník značiek ako TAG Heuer alebo Hublot), od ktorej zinkasuje astronomických 150 miliónov dolárov ročne.

10. júla 2024, 11:09

Keby sa do celkového hodnotenia započítavali len výsledky posledných štvoro pretekov, lídrom šampionátu by bol beztak Max Verstappen.

10. júla 2024, 11:07

Na testoch Pirelli v Silverstone sa v kokpite McLarenu trochu prekvapujúco objavil Mick Schumacher. Nemáme informáciu o tom, že by nemecký pretekár ďalej pracoval ako rezervný pilot stajne. Na trati sa objavili aj Alex Albon vo Williamse a Pietro Fittipaldi v Haase.

10. júla 2024, 11:04

Portál RacingNews365.com prišiel s dosť šialenou špekuláciou. Automobilka Toyota vraj rokuje s Haasom o technickej spolupráci a japonská automobilka pracuje na návrate do Formuly 1.

Viac správ