Connor Moore: Piloti F1 idú na dovolenky | Magazín F1 - F1online.sk

Connor Moore: Piloti F1 idú na dovolenky

5. augusta 2022, 15:08

Connor Moore: Piloti F1 mieria na letné dovolenky, čaká ich posledný debrífing.

Ďalšie rýchle správy

včera 20:55

V doterajšej časti sezóny vystúpilo na pódium dovedna jedenásť pretekárov.

včera 20:53

V tento deň pred deviatimi rokmi sa Max Verstappen vôbec po prvýkrát posadil za volant monopostu Formuly 1.

včera 18:05

Charles Leclerc skončil v každých z tohtoročných šprintoch na pomyselnom pódiu. Bude sa mu obdobne, ako doposiaľ, dariť aj v Katare?

včera 17:54

Mercedes sa bude môcť podľa všetkého v novej sezóne spoľahnúť na vylepšenú pohonnú jednotku, a to vďaka lepšiemu rozloženiu chladiacich systémov.

včera 17:50

Piastrimu skutočnosť, že Norris dostáva vylepšenia o čosi skôr, príliš neprekáža: "Bolo by skvelé, keby sme ich mohli dostať obaja. Na druhej stráne úplne chápem, prečo ich dostáva iba Lando. Keď už je o tom reč, je nutné povedať, že sa k tomu snažíme pristupovať tak spravodlivo, ako to len ide. V Zandvoorte som dostal [prezmenu] nové zadné krídlo ja, takže je fajn, že nie je všetko jednostranné."

včera 15:06

Daniel Ricciardo sa po zranení vôbec po prvýkrát posadil za simulátor a zdá sa, že je už relatívne fit. Napriek tomu si na návrat do súťažného diania zrejme ešte chvíľu počká, pobyt zaskakujúceho Liama Lawsona vo Formule 1 sa tak o čosi predĺži. Na oficiálne potvrdenie tejto informácie však stále čakáme.

včera 11:24

Meno víťaza Pohára konštruktérov už poznáme. Kto sa však napokon bude radovať z druhého a tretieho miesta? A komu naopak zostane v rukách iba "čierny Peter"?

včera 11:21

Uhádnete, ktorý z jazdcov pretekal v daných obdobiach za tieto tri tímy?

včera 11:19

Viete vôbec, kto bude v Katare obhajovať víťazstvo? Malá pomôcka: Má na konte množstvo titulov, no z prvenstva v pretekoch sa naposledy tešil pred takmer dvoma rokmi...

včera 11:14

Russell, Norris a Albon debatujú o tom, kto z nich získa majstrovský titul ako prvý.

včera 11:11

Pokiaľ si Verstappen pripíše v sobotňajšom šprinte v Katare na konto aspoň tri body, bude sa tešiť zo svojho v poradí tretieho majstrovského titulu za sebou.

2. októbra 2023, 23:04

Carlos Sainz o súperení s McLarenom: "Som si istý, že na okruhoch ako Mexiko alebo Austin, na ktorých sa nachádza viac pomalých zákrut, s nimi budeme súperiť. V Suzuke bol Lando o pár desatín na kolo rýchlejší."

2. októbra 2023, 15:20

Pole position Lewisa Hamiltona na VC Kataru 2021.

2. októbra 2023, 14:27

Frédéric Vasseur s fanúšikmi.

2. októbra 2023, 12:10

Trofej pre víťaza VC Kataru.