logo F1online.sk

Nové štatistiky F1 pre tipérov. Tipovanie F1 v Niké je ešte zaujímavejšie

Na štarte VC Emilia Romagna 2021
© Pirelli
Milan Kubala
Milan Kubala1. 5. 2021

Pre tipérov kráľovnej motošportu si Niké pripravila nové funkcionality. Ak nebudete môcť sledovať preteky naživo, zaujímavé pomôcky a štatistiky vám to nahradia. Vďaka nim sa dostanete bližšie k jazdcom, získate viac informácií o dianí na trati a zjednoduší sa vám tipovanie F1.

Tipéri sú zvyknutí na štatistiky a radary pri hokeji či futbale. Niké podobné pomôcky ponúkne tipérom aj počas pretekov F1. Dostupné budú viaceré zaujímavé novinky.

Počas celých pretekov si tipér môže pozrieť pravidelne aktualizované priebežné poradie, k dispozícii bude aj časová línia pretekov, aby tipéri videli, či napríklad nevyšiel na trať safety car, alebo mali prehľad o počte jazdcov, ktorí preteky nedokončili. Tipéri dostanú aj možnosť porovnať si dvoch jazdcov, čo môže slúžiť ako pomôcka vybrať si väčšieho favorita do duelu. Rýchlo dostupná bude aj priebežná tabuľka seriálu.

Novinku si môžete užiť už počas Veľkej ceny Portugalska. V úvodných dvoch pretekoch si víťazstvá najväčší favoriti – Max Verstappen a Lewis Hamilton – podelili. Kto uspeje počas tretieho víkendu? Vyberte si z bohatej ponuky stávok, ktorú vám ponúka Niké! Kto zvíťazí? Kto skončí na stupni víťazov? Vyjde na trať safety car? Koľko jazdcov dokončí preteky? To všetko a oveľa viac si môžete vybrať na svoje tikety z bohatej porcie predzápasových či LIVE stávok.

Skvelé bonusy pre nových hráčov

A ak ešte nie ste hráčom Niké, aj pre vás má jednotka na stávkovom trhu špeciálny bonus. Zaregistrujte sa práve teraz a po overení vašich dokladov dostanete 20 € úplne zadarmo!

To však nie je všetko. Po vložení finančnej čiastky na vaše stávkové konto sa vám navyše spustí Bonus bez limitu. Prejdite šiestimi úrovňami, za ktoré získate ďalších 19 €. Navyše sa dostanete do siedmej úrovne, kde výška vašej odmeny je bez limitu. O jej hodnote rozhodujete iba vy.

Užite si kráľovnú športu v Niké