Ricciardo sa baví vyjadreniami Mercedesu: Nechajme ich, nech si to užijú | Magazín F1 - F1online.sk

Ricciardo sa baví vyjadreniami Mercedesu: Nechajme ich, nech si to užijú

Daniel Ricciardo
zdroj: Renault

V sobotu v Monze sme boli svedkami prvej kvalifikácie, v ktorej nemohli tímy využiť tzv. kvalifikačné režimy motora. A ak si od toho niekto sľuboval zníženie náskoku Mercedesu, ten je nateraz sklamaný. A „mercedesáci“ svoj včerajší úspech dali súperom trochu vyžrať.

Ironické a uštipačné poznámky na adresu súperov si neodpustili piloti tímu ani Toto Wolff. Už len pár okamihov nás delí od toho, aby sme zistili, či budú mať „čierne šípy“ pravdu aj v tom, že v pretekoch im zákaz párty-módov pomôže. Na slovnej prestrelke sa podľa vlastných slov dobre zabáva pilot Renaultu Daniel Ricciardo.

„Nikdy som neočakával, že táto zmena nejak premieša poradím. A bol by som prekvapený, keby si to mysleli chlapci tu v Renaulte,“ povedal Ricciardo. „Neviem, kto sa zasadzoval za túto zmenu alebo kto ju popoháňal. Alebo azda či si niekto myslel, že sa tým niečo zmení.“

„Nie sme teda prekvapení. Myslím, že Mercedes je v pozícii, kedy môže byť trochu arogantný, ja som si však ani nemyslel, že im táto zmena spôsobí problémy. Nechajme ich, nech si to užijú,“ hovorí Ricciardo.

„Páči sa mi, ako to ostatným vrátili. Je to sranda,“ uzavrel Austrálčan.

Možno vás zaujme

Komentáre