logo F1online.sk

Návrat Hondy je len otázkou hodín

23. mája 2023, 23:04

Oficiálne spojenie Hondy s niektorým (zatiaľ neznámym) tímom je na spadnutie. Japonsko sa práve prebúdza do dňa, ktoré má byť dňom veľkého oznámenia. "Honda má partnera pre rok 2026," hlási novinár Albert Fabrega.

Ďalšie rýchle správy

dnes 12:18

V britskej verzii hry Milionár sa objavila takáto otázka za 125-tisíc libier.

Čo počas pretekov F1 znamená, keď jazdcovi ukážu modrú vlajku?

  • A: Okamžite sa vráť do boxov
  • B: Vpredu je pomalé auto
  • C: Klzká trať
  • D: Rýchlejšie auto sa ťa pokúša predbehnúť

Tvorcovia si pri zostavovaní odpovedí mohli dať aj viac záležať… Viete, v čom je problém?

dnes 12:16

Dámy a páni, dáva sa na známosť, že sme vstúpili sme do prvého pretekového týždňa tejto sezóny!

včera 16:24

Jedným z najpomalších tímov sa po predsezónnych testoch javí byť Alpine. Monopost A524 bojuje s nadváhou, je aerodynamicky neefektívny a pomalý rovnako tak na jedno kolo, ako aj na dlhšie stinty.

včera 16:09

Ako vidí silové rozloženie štartového poľa nemecký AMuS? Na čele je Red Bull, vzadu Alpine. Stred poľa je nesmierne vyrovnaný.

24. februára 2024, 13:17

Aké motorové režimy používali tímy na predsezónnych testoch? Indíciou by mohli byť aj maximálne rýchlosti. Na testoch bola maximálna dosiahnutá rýchlosť Ferrari až o desať kilometrov za hodinu nižšia než počas minuloročnej bahrajnskej kvalifikácie. To by mohlo naznačovať, že Ferrari má v zálohe nejaký výkon. Red Bull bol naproti tomu “len” o tri kilometre za hodinu pomalší. Od RB20 sa však očakáva, že bude na rovinkách dosť rýchly.

24. februára 2024, 13:13

Chcete vedieť, ako veľmi zakrýval Red Bull svoju výkonnosť na predsezónnych testoch? Tak vedzte, že pred dvanástimi mesiacmi bol starý RB19 na testoch v Bahrajne o takmer štyri desatiny rýchlejší.

23. februára 2024, 18:34

Podľa reportéra Willa Buxtona má najlepšie auto v súčasnosti Red Bull. Za druhý najlepší tím označil Ferrari, pričom Mercedes zaradil až na piate miesto.

23. februára 2024, 18:32

Najusilovnejšími tímami testov sa stali Haas a Ferrari. Najmenej kôl odjazdili podľa očakávaní tímy, ktoré mali najviac technických problémov, teda McLaren a Williams.

23. februára 2024, 18:29

Smutná správa dorazila z Brazílie. Vo veku 80 rokov zomrel Wilson Fittipaldi, brat dvojnásobného majstra sveta Emersona Fittipaldiho a zakladateľ ich rodinného tímu. Presne v deň svojich 80. narodenín, 25. decembra, mu zabehlo jedlo a rodina nedokázala uvoľniť dýchacie cesty, čo spôsobilo zástavu srdca. Zomrel na následky tejto udalosti.

23. februára 2024, 18:24

Formula 1 si na bahrajnskej veži takto uctila pamiatku zosnulého Gila de Ferrarna, ktorý zomrel v decembri na infarkt pri exhibičných pretekoch.

23. februára 2024, 16:12

V rámci nášho článku o vysielaní F1 na voyo.sk sme uviedli, že prvú veľkú cenu si môžete pozrieť už počas 7-dňovej skúšobnej doby.

Informáciu na základe podmienok služby upresňujeme; súčasťou skúšobného predplatného nie sú tituly z kategórie Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film ani športové prenosy a záznamy a vysielanie naživo.

Priame prenosy F1 ako aj obsah staníc Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budú súčasťou štandardného predplatného v nezmenenej výške 5,99 €/mesačne.

Registrovať sa môžete prostredníctvom linku f1online.sk/voyo.

23. februára 2024, 12:25

Lando Norris sa nezaprie ani v Drive to Survive. Keď sa Lance Stroll vrátil do kolotoča po zlomenine zápästia, rovno sa ho spýtal, či už môže masturbovať. Jeho PR manažér ho okamžite upozornil, že má nad hlavou mikrofón Netflixu.

Lancea Strolla to však pobavilo. “Všetku energiu si šetrím na jazdu v aute.”

Ďalšie rýchle správy