logo F1online.sk

Magnussen podľa očakávaní potvrdil, že sa po operácii nepredstaví na 24 hodinových pretekoch v Daytone

20. januára 2023, 16:00

Magnussen podľa očakávaní potvrdil, že sa po operácii nepredstaví na 24 hodinových pretekoch v Daytone, no predsezónne testy Formuly 1 by mu ujsť nemali.

Ďalšie rýchle správy

dnes 13:17

Aké motorové režimy používali tímy na predsezónnych testoch? Indíciou by mohli byť aj maximálne rýchlosti. Na testoch bola maximálna dosiahnutá rýchlosť Ferrari až o desať kilometrov za hodinu nižšia než počas minuloročnej bahrajnskej kvalifikácie. To by mohlo naznačovať, že Ferrari má v zálohe nejaký výkon. Red Bull bol naproti tomu “len” o tri kilometre za hodinu pomalší. Od RB20 sa však očakáva, že bude na rovinkách dosť rýchly.

dnes 13:13

Chcete vedieť, ako veľmi zakrýval Red Bull svoju výkonnosť na predsezónnych testoch? Tak vedzte, že pred dvanástimi mesiacmi bol starý RB19 na testoch v Bahrajne o takmer štyri desatiny rýchlejší.

včera 18:34

Podľa reportéra Willa Buxtona má najlepšie auto v súčasnosti Red Bull. Za druhý najlepší tím označil Ferrari, pričom Mercedes zaradil až na piate miesto.

včera 18:32

Najusilovnejšími tímami testov sa stali Haas a Ferrari. Najmenej kôl odjazdili podľa očakávaní tímy, ktoré mali najviac technických problémov, teda McLaren a Williams.

včera 18:29

Smutná správa dorazila z Brazílie. Vo veku 80 rokov zomrel Wilson Fittipaldi, brat dvojnásobného majstra sveta Emersona Fittipaldiho a zakladateľ ich rodinného tímu. Presne v deň svojich 80. narodenín, 25. decembra, mu zabehlo jedlo a rodina nedokázala uvoľniť dýchacie cesty, čo spôsobilo zástavu srdca. Zomrel na následky tejto udalosti.

včera 18:24

Formula 1 si na bahrajnskej veži takto uctila pamiatku zosnulého Gila de Ferrarna, ktorý zomrel v decembri na infarkt pri exhibičných pretekoch.

včera 16:12

V rámci nášho článku o vysielaní F1 na voyo.sk sme uviedli, že prvú veľkú cenu si môžete pozrieť už počas 7-dňovej skúšobnej doby.

Informáciu na základe podmienok služby upresňujeme; súčasťou skúšobného predplatného nie sú tituly z kategórie Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film ani športové prenosy a záznamy a vysielanie naživo.

Priame prenosy F1 ako aj obsah staníc Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budú súčasťou štandardného predplatného v nezmenenej výške 5,99 €/mesačne.

Registrovať sa môžete prostredníctvom linku f1online.sk/voyo.

včera 12:25

Lando Norris sa nezaprie ani v Drive to Survive. Keď sa Lance Stroll vrátil do kolotoča po zlomenine zápästia, rovno sa ho spýtal, či už môže masturbovať. Jeho PR manažér ho okamžite upozornil, že má nad hlavou mikrofón Netflixu.

Lancea Strolla to však pobavilo. “Všetku energiu si šetrím na jazdu v aute.”

včera 10:26

Bývalý šéf Haasu Günther Steiner sa stal expertom nemeckej televízie RTL.

22. februára 2024, 17:44

Najviac kôl počas prvých dvoch dní odjazdila trojica tímov Red Bull, Ferrari a Haas (zhodne po 271). Na opačnom konci tejto štatistiky je Williams so 178 kolami.

22. februára 2024, 16:43

Michael Schmidt z AMuSu zozbieral dojmy v padoku a prezradil, že väčšina ľudí pasuje do roly favorita Red Bull.

Nevedia sa však zhodnúť na náskoku červených býkov. Podľa inžinierov Mercedesu má Red Bull výhodu jednej sekundy na kolo, vo Williamse zas rátajú s piatimi desatinami.

22. februára 2024, 12:54

FIA aj dnes organizuje tlačovú konferenciu šéfov tímov. Medzi inými bol na ňu pozvaný Christian Horner, ktorý podľa očakávaní odmietol komentovať vyšetrovanie, v ktorom figuruje ako obvinený.

Ďalšie rýchle správy