logo F1online.sk

Verstappen chce cez víkend odjazdiť F1 aj 24-hodinovku naraz

13. mája 2024, 06:33

Max Verstappen je nezastaviteľný. Vyzerá to tak, že tento víkend nebude pretekať len vo Formule 1, ale zúčastní sa aj virtuálnych 24-hodinových pretekov na Nürburgringu.

View post on imgur.com

Ďalšie rýchle správy

dnes 15:51

Ako by to vyzeralo, keby sa v Monaku jazdilo v protismere? Vyskúšal to Charles Leclerc.

dnes 15:12

Ako si Nico Hülkenberg vlani poradil s Loganom Sargeantom. Tento jeho počin bol neskôr zvolený za predbiehací manéver mesiaca. Dokazuje, že v Monaku sa dá predbiehať, ale potrebujete poriadnu dávku odvahy, agresivity a tiež spoluprácu zo strany druhého pilota.

dnes 15:07

Novinár Joe Saward vo svojom stĺpčeku: “Vrabce čvirikajú, že Hülkenberga nahradí v Haase Ocon a druhá sedačka pripadne Bearmanovi, aj keď sa ešte nič neoznámilo. Ocon je však aj na zozname Audi. Hovorí sa, že ak Ocon ani Sainz nepodpíšu s Audi, toto miesto pripadne Pierrovi Gaslymu.”

dnes 14:29

Pokúša sa bývalý šéf Ferrari Mattia Binotto o návrat do F1? Švajčiarsko-taliansky inžinier sa objavil v Imole. Kým taliansky denník Gazzetta dello Sport hovorí o jeho rokovaniach s Aston Martinom, samotný Binotto bol takto videný v pohostinskom zariadení Red Bullu aj v prítomnosti svojho bývalého podriadeného Laurenta Mekiesa.

dnes 14:26

Esteban Ocon na filmovom festivale v Cannes.

dnes 11:29

Dánsky pretekár Frederik Vesti bol ešte nedávno kandidátom na miesto vo Williamse. Nedokázal sa však presadiť a dnes jazdí v športových automobiloch, ale ani zďaleka nie na tej najvyššej úrovni. Európska séria Le Mans a európsky vytrvalostný pohár skutočne nie sú bojiskom pre vicešampióna Formuly 2.

dnes 11:11

Na VC Monaka v roku 2021 zastavil Valtteri Bottas u svojich mechanikov a už sa nepohol. Uťahovacia pištoľ totiž obrúsila maticu kolesa a nebolo možné ho odmontovať. Valtteri musel odstúpiť a mechanici sa trápili so zaseknutým kolesom celé hodiny. Prišli im dokonca pomôcť aj kolegovia z Ferrari so špeciálnym vybavením, ale márne. Auto putovalo do továrne, kde koleso s veľkou slávou odmontovali až v utorok. S dávkou irónie sa dá povedať, že išlo o najdlhší pit stop v dejinách.

včera 17:58

Podľa reportéra mexického Fox Sports Luisa Manuela Lópeza odmietol Sergio Pérez ročný kontrakt od Red Bullu. Tímu predložil protiponuku a dožaduje sa dvojročnej zmluvy.

včera 12:48

Oscar Piastri“Hľadám v rodokmeni nejaké stopy po monackých koreňoch.”

Charles Leclerc“Môžem si ťa adoptovať, ak chceš.”

Oscar Piastri“Hovorte mi Oscar Jack Piastri-Leclerc. Chcem sa vo štvrtok stretnúť s mojím novým bratom Leom (psom Charlesa Leclerca, pozn. red.), ak môže prísť do McLarenu

Nicole Piastriová (mama Oscara): “Charles, mám nejaké otázky.”

včera 12:41

Takýto zvláštny príspevok zverejnil tím McLaren. Pravdepodobne chystá do Monaka špeciálne lakovanie a podľa tohto tajomného videa dôjde k úplnej zmene farebnej schémy.

včera 12:33

V priebehu VC Emilia Romagna nám trochu unikol tento pekný predbiehací manéver Estebana Ocona na Valtteriho Bottasa z vonkajšej strany v zákrute Piratella.

včera 12:30

Švajčiarsky denník Blick uvádza, že Pierre GaslyEsteban OconJúki CunodaFelipe Drugovich sú “plán B” automobilky Audi v prípade, že sa Nemci nedohodnú s Carlosom Sainzom.

Ďalšie rýchle správy