logo F1online.sk

Najväčšou fanúšičkou Maxa Verstappena je určite malá Penelope

11. apríla 2024, 10:59

Najväčšou fanúšičkou Maxa Verstappena je určite malá Penelope.

Ďalšie rýchle správy

včera 20:46

Max Verstappen mal v 43. kole náskok 7,5 sekundy pred Landom Norrisom. Od tohto momentu rýchlo klesal až do 57. kola, keď Lando Norris začal mať väčšie problémy s pneumatikami a v zákrutách sa musel vysporiadať so špinavým vzduchom.

[F1] Lando got so close. The McLaren driver slashed Max Verstappen’s lead in the final stages of the race, but it wasn’t quite enough to make a move
byu/Aratho informula1

včera 20:45

Vyhráš v Monaku? Na túto otázku odpovedal Charles Leclerc: “Áno, áno. Aj sem som prišiel vyhrať. K súťažným víkendom musíme pristupovať takto. Na trati, akou je Monako, všetko je možné. Vycestujeme tam a budeme myslieť na víťazstvo.”

včera 20:44

Od smrti Nikiho Laudu dnes uplynulo päť rokov. Česť jeho pamiatke!

včera 20:44

Fanúšikovia už dali dokopy zostrih vysielačkovej komunikácie Leclercovho nového pretekového inžiniera Bryana Bozziho. Okamžite vidieť zmenu v spôsobe komunikácie.

Monačanovi často pripomínal, čo potrebuje v danej chvíli robiť, a za dobré veci ho pravidelne chválil. Zdalo sa, že má dobrý prehľad o situácii.

včera 12:26

Keď Lando Norris v media zóne zistil, že je za ním Zak Brown, prešiel mu mráz po chrbte. Raz ho totiž Brown tak silno objal, že mu takmer zlomil rebrá. “Nasledujúcich pár víkendov som mal problémy s dýchaním,” prezradil pred časom.

Zak Brown však prišiel žartovať na jeho účet za jeho briadku. Vraj inžinieri vypočítali, že keby si ju oholil, tých sedem desatín by v nedeľu našiel. Norris vtipkoval, že by mu to bolo ľúto, keďže si ju pestoval celých 24 rokov.

včera 12:23

Max Verstappen po víťazstve v Imole oslavoval pózou, ktorá veľmi pripomína logo iRacingu. To je simulátorová platforma, na ktorej sa uskutočnila víkendová 24-hodinovka na Nürburgringu, a ktorú vyhral.

včera 12:23

Otázka pre šéfa Ferrari Frédérica Vasseura: Myslíte si, že Mercedes v posledných veľkých cenách spravil pokrok?

Vasseurova odpoveď: “Mercedes? Na konci pretekov strácali na Charlesa 28 sekúnd, takže áno, myslím si, že sa trochu priblížili.”

včera 09:56

Alex Albon počas pretekov radil Loganovi Sargeantovi podobne, ako zvykol radiť Fernando Alonso Lanceovi Strollovi. Najskôr mu poradil ohľadom nastavení bŕzd, potom mu navrhol širší prejazd siedmou zákrutou, ak tam má problémy s nedotáčavosťou. To je parťák!

Albon’s radio during the race
byu/Frog_21 informula1

včera 03:05

Reportér Viaplay pred pretekmi robil rozhovor s Maxom Verstappenom, ktorý sa pomaly presúval na štartový rošt. Ochranka následne reportéra uprostred rozhovoru odpálkovala späť do pitlane. Nemal totiž priepustku na rošt…

Reporter yoinked off the F1 grid pre race

včera 03:04

Red Bullu sa opäť podarilo získať prvé miesto v hodnotení pitstopov. Sergio Pérez mal všetky štyri pneumatiky vymenené za 2,09 sekundy. Veľmi dobrý čas dosiahli aj mechanici Mercedesu, ktorí sú na druhej priečke.

včera 03:04

Technickému riaditeľovi Mercedesu sa veľmi šikovne podarilo striasť reportéra Sky Sports Teda Kravitza. Ten sa ho po pretekoch začal vypytovať, prečo so sebou nesie nos Mercedesu, čo sa s ním stalo a či ho s tým pustia do lietadla.

“Prečo mi nechceš dovoliť, aby som sa pozrel do toho nosa?” pýtal sa Kravitz.

Allison konečne zložil nos z pleca, nakukol doň a so smiechom hovorí: “Ani neviem, čo je vo vnútri! Možno tam je všetok náš kokaín!”

“James, nehovor takéto veci! Ty si ale beťár! Choď už! Nie je to… TO!” pozrel sa do kamery Kravitz.

Televízia Sky Sports radšej túto sekciu vystrihla z verzie, ktorú zavesila na YouTube.

nose beers

19. mája 2024, 21:53

Zak Brown povedal Landovi Norrisovi, že keby si oholil briadku (alebo polobriadku), tak by za celé preteky tých sedem desatín nazbieral.

“Trvalo mi zasraných 24 rokov, kým som si vypestoval toto!” rozosmial sa pilot McLarenu.

Ďalšie rýchle správy