logo F1online.sk

McLaren bude v Japonsku jazdiť so špeciálnym lakovaním

3. apríla 2024, 13:55

McLaren predstavil špeciálne lakovanie na Veľkú cenu Japonska.

Ďalšie rýchle správy

dnes 20:39

V dnešný deň pred 82 rokmi sa narodil zakladateľ Williamsu a jedna z najväčších osobností Formuly 1 Frank Williams.

dnes 17:46

Novinár Will Buxton píše, že na okruhu v Šanghaji bol prvýkrát už pred 20 rokmi, keď sa trať len budovala. Takto vyzeralo okolie tribún v dnešnej štrnástej zákrute.

dnes 17:45

Alex Albon má pre VC Číny pripravenú špeciálnu prilbu s lakovaním pandy.

dnes 14:54

Pirelli vydalo preview pred VC Číny.

Do Šanghaja nominovalo prostredné zmesi C2, C3 a C4. Zároveň predpovedá, že na okruhu bude pomerne málo gripu (známka 2 z 5), no asfalt bude abrazívny (4) a podmienky na trati sa budú veľmi rýchlo zlepšovať (5) s tým, ako budú monoposty na trať nanášať viac a viac gumy.

Pneumatiky budú vystavené pomerne veľkej záťaži (4) a brzdy taktiež (4). Tímy by si mali do Číny priviezť balíčky na strednú úroveň prítlaku (3).

dnes 12:01

George Russell sa hlási z Číny. Formula 1 sa sem vracia prvýkrát od roku 2019, keď ju vyhral Russellov tímový kolega Lewis Hamilton.

dnes 09:30

Kimi Räikkönen pri natáčaní reklamy pre svojho partnera opäť nesklamal. Pred VC Číny s veľkým nadšením hovoril o “excelentnom jazdcovi” Kuan-jü Čouovi.

včera 16:46

Renomovaný novinár Mark Hughes odmietol tvrdenie fanúšika, že Leclerc, Norris, Hamilton a Alonso sa odmietli pomerať s Verstappenom: „Vôbec to nie je pravda. Hamiltonovi ani Alonsovi nič neponúkali. Obaja sa skúšali dostať do Red Bullu, ale boli odmietnutí.“

včera 16:38

Dráma na štarte VC Číny 2019. Zdá sa to už ako celá večnosť, však?

včera 16:36

Počet predbiehacích manévrov na VC Číny. V roku 2016 sme ich videli až 170, čo bol do vlaňajšej VC Holandska absolútny rekord Formuly 1.

Number of overtakes in each of the last 10 Chinese Grands Prix.
byu/FormulaStatAnalysis informula1

včera 16:35

Víťazovi monackého turnaja Masters Stefanosovi Tsitsipasovi gratuloval aj Charles Leclerc.

včera 11:52

Tenisový turnaj Masters v Monaku bol príležitosťou pre ďalšie správy z bulvárneho súdka. Na tribúnach sa objavil nielen domáci miláčik Charles Leclerc, ale aj Lando Norris. Ten sa tam dokonca ukázal v spoločnosti modelky Margaridy Corceirovej, mimochodom bývalej priateľky futbalistu Joaoa Felixa.

14. apríla 2024, 14:45

Reportér Lawrence Barretto sa vo svojom najnovšom článku venoval dianiu na prestupovom trhu. Vyberáme niekoľko najzaujímavejších častí. Viaceré zdroje tvrdia, že keď Red Bull povolal Daniela Ricciarda späť do rodiny Red Bullu, bolo to s úmyslom vyhodnotiť jeho výkony a potenciálne vymeniť Sergia Péreza… Aj keď Ricciardova hviezda v Red Bulle stratila časť svojho lesku, zatiaľ nevylučujú jeho návrat do hlavného tímu… Júki Cunoda zatiaľ nie je na užšom zozname potenciálnych kandidátov na druhú sedačku v Red Bulle… Viaceré zdroje tvrdia, že Red Bull hovoril so zástupcami Carlosa Sainza o návrate do rodiny Red Bullu.”

Ďalšie rýchle správy