logo F1online.sk

Tlačové konferencie v Suzuke sa začnú vo štvrtok o 5:30

3. apríla 2024, 10:26

Tlačové konferencie v Suzuke sa začnú vo štvrtok o 5:30 nášho času.

Ďalšie rýchle správy

dnes 22:38

Podľa posledných predpovedných modelov by v piatok mohlo zapršať. V tejto chvíli to vyzerá tak, že dážď by mohol prísť na šprintovú kvalifikáciu.

Pršať by malo aj z piatka na sobotu. Vyčasí sa pred šprintom a zvyšok víkendu by už mal byť suchý, pokiaľ sa výdatné zrážkové pásmo južne od Šanghaja nepresunie o aspoň 400 kilometrov viac na sever.

dnes 20:39

V dnešný deň pred 82 rokmi sa narodil zakladateľ Williamsu a jedna z najväčších osobností Formuly 1 Frank Williams.

dnes 17:46

Novinár Will Buxton píše, že na okruhu v Šanghaji bol prvýkrát už pred 20 rokmi, keď sa trať len budovala. Takto vyzeralo okolie tribún v dnešnej štrnástej zákrute.

dnes 17:45

Alex Albon má pre VC Číny pripravenú špeciálnu prilbu s lakovaním pandy.

dnes 14:54

Pirelli vydalo preview pred VC Číny.

Do Šanghaja nominovalo prostredné zmesi C2, C3 a C4. Zároveň predpovedá, že na okruhu bude pomerne málo gripu (známka 2 z 5), no asfalt bude abrazívny (4) a podmienky na trati sa budú veľmi rýchlo zlepšovať (5) s tým, ako budú monoposty na trať nanášať viac a viac gumy.

Pneumatiky budú vystavené pomerne veľkej záťaži (4) a brzdy taktiež (4). Tímy by si mali do Číny priviezť balíčky na strednú úroveň prítlaku (3).

dnes 12:01

George Russell sa hlási z Číny. Formula 1 sa sem vracia prvýkrát od roku 2019, keď ju vyhral Russellov tímový kolega Lewis Hamilton.

dnes 09:30

Kimi Räikkönen pri natáčaní reklamy pre svojho partnera opäť nesklamal. Pred VC Číny s veľkým nadšením hovoril o “excelentnom jazdcovi” Kuan-jü Čouovi.

včera 16:46

Renomovaný novinár Mark Hughes odmietol tvrdenie fanúšika, že Leclerc, Norris, Hamilton a Alonso sa odmietli pomerať s Verstappenom: „Vôbec to nie je pravda. Hamiltonovi ani Alonsovi nič neponúkali. Obaja sa skúšali dostať do Red Bullu, ale boli odmietnutí.“

včera 16:38

Dráma na štarte VC Číny 2019. Zdá sa to už ako celá večnosť, však?

včera 16:36

Počet predbiehacích manévrov na VC Číny. V roku 2016 sme ich videli až 170, čo bol do vlaňajšej VC Holandska absolútny rekord Formuly 1.

Number of overtakes in each of the last 10 Chinese Grands Prix.
byu/FormulaStatAnalysis informula1

včera 16:35

Víťazovi monackého turnaja Masters Stefanosovi Tsitsipasovi gratuloval aj Charles Leclerc.

včera 11:52

Tenisový turnaj Masters v Monaku bol príležitosťou pre ďalšie správy z bulvárneho súdka. Na tribúnach sa objavil nielen domáci miláčik Charles Leclerc, ale aj Lando Norris. Ten sa tam dokonca ukázal v spoločnosti modelky Margaridy Corceirovej, mimochodom bývalej priateľky futbalistu Joaoa Felixa.

Ďalšie rýchle správy