logo F1online.sk

Menej žltej, viac fialovej

27. februára 2024, 14:04

Takto vyzerá nová prilba Lewisa Hamiltona pre rok 2024.

Ďalšie rýchle správy

dnes 11:17

Pre Čoua znamenali domáce preteky veľmi veľa! Takto ho dojala obrovská podpora z tribún.

dnes 11:17

Od poslednej VC Číny uplynulo päť rokov a 106 veľkých cien. Max Verstappen z nich vyhral presnú polovicu!

včera 15:03

Prešli tri hodiny od začiatku vypočúvania a my stále čakáme na rozuzlenie. Komisári stále nerozhodli o proteste Aston Martinu a Carlosovi Sainzovi…

včera 14:07

Ako by dopadla čínska kvalifikácia, keby všetci jazdci dokázali poskladať svoje ideálne kolo? Max Verstappen by si napríklad polepšil o 0,016 sekundy, ale taký Valtteri Bottas o takmer dve desatiny.

V prvej desiatke by sa však toho tak veľa nezmenilo, len Charles Leclerc s Carlosom Sainzom by preskočili Oscara Piastriho.

včera 12:14

Nestarnúci Alonso stál v roku 2009 pri prvej pole position Red Bullu, ktorú červení býci získali v Číne. Odvtedy uplynulo 15 rokov a Fernando Alonso opäť stojí pri jazdcoch Red Bullu, ktorý práve vybojoval 100. pole position.

včera 12:13

Max Verstappen ovládol kvalifikáciu, no ako by to vyzeralo na cieľovej páske, keby všetci vyrazili do svojho ostrého kola naraz? Vo chvíli Verstappenovho dokončenia kola by bol Pérez približne na úrovni štvrtého miesta na štarte.

Medzi ostatnými by to bolo veľmi tesné.

včera 12:13

Nico Hülkenberg sa vyhol trestu. Komisári po vyšetrovaní incidentu z boxovej uličky usúdili, že sa nestalo nič, čo by bolo nutné penalizovať. Nemec dostal len napomenutie za predbiehanie.

včera 11:06

Max Verstappen sa osamostatnil na štvrtom mieste štatistiky o počte okruhov, na ktorých dokázal daný pilot získať pole position. Pred sebou má už len Hamiltona, Vettela a Prosta.

včera 11:05

Ak neprídu žiadne tresty, takto bude vyzerať štartový rošt na nedeľnú VC Číny.

včera 11:05

Mike Krack chváli Fernanda Alonsa: “Fernando Alonso má vždy niečo extra. Pracoval som s mnohými jazdcami, ale nikdy som nič také nevidel.”

Šéf Aston Martinu to zaklincoval úsmevne: “Niekedy je trochu uhundraný.”

včera 10:28

Red Bull vybojoval v Číne svoju okrúhlu 100. pole position.

včera 10:27

Nehoda Carlosa Sainza v druhej časti kvalifikácie. Jeho Ferrari však ukázalo poriadnu odolnosť a Španiel po výmene predného krídla pokračoval.

Ďalšie rýchle správy