logo F1online.sk

Jednotlivé tímy už intenzívne vybaľujú v Bahrajne

19. februára 2024, 16:59

Jednotlivé tímy už intenzívne vybaľujú v Bahrajne. Na okruh prichádzajú aj jazdci.

Ďalšie rýchle správy

dnes 11:20

S vekom sa vraj zhoršujú reflexy. Nuž, čoskoro 43-ročný Fernando Alonso túto premisu vyvrátil takýmto manévrom v poslednej zákrute. Nechýbalo málo a skončil by v bariére.

dnes 11:19

Incident medzi Kevinom Magnussenom a Júkim Cunodom. Druhý menovaný naň doplatil vypadnutím.

dnes 11:18

Pódiovú ceremóniu sledovali spoločne otec Landa Norrisa Adam, Helmut Marko a Christian Horner

dnes 11:18

Incident medzi Lancom Strollom a Danielom Ricciardom z prvého reštartu pretekov. Austrálsky pretekár naň doplatil vypadnutím. Podľa Teda Kravitza mu v zadnej časti monopostu zostala “len polovica difúzora”.

dnes 11:17

Pre Čoua znamenali domáce preteky veľmi veľa! Takto ho dojala obrovská podpora z tribún.

dnes 11:17

Od poslednej VC Číny uplynulo päť rokov a 106 veľkých cien. Max Verstappen z nich vyhral presnú polovicu!

včera 15:03

Prešli tri hodiny od začiatku vypočúvania a my stále čakáme na rozuzlenie. Komisári stále nerozhodli o proteste Aston Martinu a Carlosovi Sainzovi…

včera 14:07

Ako by dopadla čínska kvalifikácia, keby všetci jazdci dokázali poskladať svoje ideálne kolo? Max Verstappen by si napríklad polepšil o 0,016 sekundy, ale taký Valtteri Bottas o takmer dve desatiny.

V prvej desiatke by sa však toho tak veľa nezmenilo, len Charles Leclerc s Carlosom Sainzom by preskočili Oscara Piastriho.

včera 12:14

Nestarnúci Alonso stál v roku 2009 pri prvej pole position Red Bullu, ktorú červení býci získali v Číne. Odvtedy uplynulo 15 rokov a Fernando Alonso opäť stojí pri jazdcoch Red Bullu, ktorý práve vybojoval 100. pole position.

včera 12:13

Max Verstappen ovládol kvalifikáciu, no ako by to vyzeralo na cieľovej páske, keby všetci vyrazili do svojho ostrého kola naraz? Vo chvíli Verstappenovho dokončenia kola by bol Pérez približne na úrovni štvrtého miesta na štarte.

Medzi ostatnými by to bolo veľmi tesné.

včera 12:13

Nico Hülkenberg sa vyhol trestu. Komisári po vyšetrovaní incidentu z boxovej uličky usúdili, že sa nestalo nič, čo by bolo nutné penalizovať. Nemec dostal len napomenutie za predbiehanie.

včera 11:06

Max Verstappen sa osamostatnil na štvrtom mieste štatistiky o počte okruhov, na ktorých dokázal daný pilot získať pole position. Pred sebou má už len Hamiltona, Vettela a Prosta.