logo F1online.sk

Prvé zábery nového monopostu AMR24 na trati

12. februára 2024, 14:17

Prvé zábery nového monopostu AMR24 na trati.

Ďalšie rýchle správy

dnes 18:34

Podľa reportéra Willa Buxtona má najlepšie auto v súčasnosti Red Bull. Za druhý najlepší tím označil Ferrari, pričom Mercedes zaradil až na piate miesto.

dnes 18:32

Najusilovnejšími tímami testov sa stali Haas a Ferrari. Najmenej kôl odjazdili podľa očakávaní tímy, ktoré mali najviac technických problémov, teda McLaren a Williams.

dnes 18:29

Smutná správa dorazila z Brazílie. Vo veku 80 rokov zomrel Wilson Fittipaldi, brat dvojnásobného majstra sveta Emersona Fittipaldiho a zakladateľ ich rodinného tímu. Presne v deň svojich 80. narodenín, 25. decembra, mu zabehlo jedlo a rodina nedokázala uvoľniť dýchacie cesty, čo spôsobilo zástavu srdca. Zomrel na následky tejto udalosti.

dnes 18:24

Formula 1 si na bahrajnskej veži takto uctila pamiatku zosnulého Gila de Ferrarna, ktorý zomrel v decembri na infarkt pri exhibičných pretekoch.

dnes 16:12

V rámci nášho článku o vysielaní F1 na voyo.sk sme uviedli, že prvú veľkú cenu si môžete pozrieť už počas 7-dňovej skúšobnej doby.

Informáciu na základe podmienok služby upresňujeme; súčasťou skúšobného predplatného nie sú tituly z kategórie Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film ani športové prenosy a záznamy a vysielanie naživo.

Priame prenosy F1 ako aj obsah staníc Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budú súčasťou štandardného predplatného v nezmenenej výške 5,99 €/mesačne.

Registrovať sa môžete prostredníctvom linku f1online.sk/voyo.

dnes 12:25

Lando Norris sa nezaprie ani v Drive to Survive. Keď sa Lance Stroll vrátil do kolotoča po zlomenine zápästia, rovno sa ho spýtal, či už môže masturbovať. Jeho PR manažér ho okamžite upozornil, že má nad hlavou mikrofón Netflixu.

Lancea Strolla to však pobavilo. “Všetku energiu si šetrím na jazdu v aute.”

dnes 10:26

Bývalý šéf Haasu Günther Steiner sa stal expertom nemeckej televízie RTL.

včera 17:44

Najviac kôl počas prvých dvoch dní odjazdila trojica tímov Red Bull, Ferrari a Haas (zhodne po 271). Na opačnom konci tejto štatistiky je Williams so 178 kolami.

včera 16:43

Michael Schmidt z AMuSu zozbieral dojmy v padoku a prezradil, že väčšina ľudí pasuje do roly favorita Red Bull.

Nevedia sa však zhodnúť na náskoku červených býkov. Podľa inžinierov Mercedesu má Red Bull výhodu jednej sekundy na kolo, vo Williamse zas rátajú s piatimi desatinami.

včera 12:54

FIA aj dnes organizuje tlačovú konferenciu šéfov tímov. Medzi inými bol na ňu pozvaný Christian Horner, ktorý podľa očakávaní odmietol komentovať vyšetrovanie, v ktorom figuruje ako obvinený.

včera 12:37

Fernando Alonso opäť kritizuje súčasný testovací formát. Tri dni pre dvoch jazdcov sú podľa neho príliš málo. Navrhuje, aby sa testovalo s dvomi autami. “Tri alebo štyri dni s dvomi auta sú minimum pre majstrovstvá sveta na profesionálnej úrovni. Neviem, koľko by stálo jazdiť tu s dvoma autami. Myslím si však, že by sme ich tu mohli mať.”

Keďže o týždeň nás priamo v Bahrajne čakajú prvé preteky, na ktoré tímy musia prísť s dvomi autami, so Španielom môžeme súhlasiť.

včera 12:32

Carlos Sainz dostal otázku, čo hovorí na výkon Red Bullu. “Nie je to prekvapujúce, práce na tohtoročnom aute začali možno už v apríli. Sú jasnými favoritmi.”

Ďalšie rýchle správy