logo F1online.sk

Aston Martin dnes natáčal s novým monopostom v Silverstone

12. februára 2024, 14:15

Aston Martin dnes natáčal s novým monopostom v Silverstone.

Ďalšie rýchle správy

dnes 16:12

V rámci nášho článku o vysielaní F1 na voyo.sk sme uviedli, že prvú veľkú cenu si môžete pozrieť už počas 7-dňovej skúšobnej doby.

Informáciu na základe podmienok služby upresňujeme; súčasťou skúšobného predplatného nie sú tituly z kategórie Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film ani športové prenosy a záznamy a vysielanie naživo.

Priame prenosy F1 ako aj obsah staníc Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budú súčasťou štandardného predplatného v nezmenenej výške 5,99 €/mesačne.

Registrovať sa môžete prostredníctvom linku f1online.sk/voyo.

dnes 12:25

Lando Norris sa nezaprie ani v Drive to Survive. Keď sa Lance Stroll vrátil do kolotoča po zlomenine zápästia, rovno sa ho spýtal, či už môže masturbovať. Jeho PR manažér ho okamžite upozornil, že má nad hlavou mikrofón Netflixu.

Lancea Strolla to však pobavilo. “Všetku energiu si šetrím na jazdu v aute.”

dnes 10:26

Bývalý šéf Haasu Günther Steiner sa stal expertom nemeckej televízie RTL.

včera 17:44

Najviac kôl počas prvých dvoch dní odjazdila trojica tímov Red Bull, Ferrari a Haas (zhodne po 271). Na opačnom konci tejto štatistiky je Williams so 178 kolami.

včera 16:43

Michael Schmidt z AMuSu zozbieral dojmy v padoku a prezradil, že väčšina ľudí pasuje do roly favorita Red Bull.

Nevedia sa však zhodnúť na náskoku červených býkov. Podľa inžinierov Mercedesu má Red Bull výhodu jednej sekundy na kolo, vo Williamse zas rátajú s piatimi desatinami.

včera 12:54

FIA aj dnes organizuje tlačovú konferenciu šéfov tímov. Medzi inými bol na ňu pozvaný Christian Horner, ktorý podľa očakávaní odmietol komentovať vyšetrovanie, v ktorom figuruje ako obvinený.

včera 12:37

Fernando Alonso opäť kritizuje súčasný testovací formát. Tri dni pre dvoch jazdcov sú podľa neho príliš málo. Navrhuje, aby sa testovalo s dvomi autami. “Tri alebo štyri dni s dvomi auta sú minimum pre majstrovstvá sveta na profesionálnej úrovni. Neviem, koľko by stálo jazdiť tu s dvoma autami. Myslím si však, že by sme ich tu mohli mať.”

Keďže o týždeň nás priamo v Bahrajne čakajú prvé preteky, na ktoré tímy musia prísť s dvomi autami, so Španielom môžeme súhlasiť.

včera 12:32

Carlos Sainz dostal otázku, čo hovorí na výkon Red Bullu. “Nie je to prekvapujúce, práce na tohtoročnom aute začali možno už v apríli. Sú jasnými favoritmi.”

včera 10:02

Nezabudnuteľný Niki Lauda by dnes oslávil 75 rokov.

21. februára 2024, 20:15

Prvý deň testov prebehol maximálne hladko. Azda najdramatickejším okamihom prvého dňa boli divoké hodiny Logana Sargeanta pri západe slnka.

21. februára 2024, 20:13

V prvý deň testov odjazdil najviac kôl tím Haas, po ňom Max Verstappen na Red Bulle, na pomyselnom treťom mieste je Ferrari.

21. februára 2024, 17:41

Na tímovom oblečení RB sa objavilo logo najväčšej banky v Saudskej Arábii.

Ďalšie rýchle správy