logo F1online.sk

McLaren ukoristil Mercedesu jedného z hlavných sponzorov

29. novembra 2023, 13:41

Tím McLaren má nového sponzora. Je ním Monster Energy, známy výrobca energetických nápojov, ktorý roky rokúce sponzoroval Mercedes.

Ďalšie rýchle správy

včera 18:17

V Bahrajne dnes nakrúcali aj tímy Mercedes a Alpine.

včera 15:18

Žlté Ferrari je na svete! Zákaznícky tím Ferrari vo vytrvalostnom šampionáte, talianska stajňa AF Corse, predstavila lakovanie svojho prototypu 499P. To nebude ťažké odlíšiť od továrenských strojov, keďže auto nie je červené, ale žlté. V tomto aute sa predstavia aj Robert Kubica a Robert Švarcman.

včera 14:22

Pirelli zverejnilo, koľko pneumatík rôznych zmesí si tímy alokovali na predsezónne testy. Ako vidíte, McLaren a Alpine úplne odmietli najmäkšie zmesi C4 a C5 a k dispozícii nebudú mať žiadne.

včera 13:20

Williams sa toho rozhodne nebál. Z nakrúcania v Bahrajne zverejnil fotografiu, ktorá donaha odhaľuje podlahu, bočnice aj difúzor nového monopostu FW46.

včera 12:22

Podľa talianskeho reportéra Giuliana Duchessu bude na bahrajnských testoch jazdiť Charles Leclerc v stredu dopoludnia, v piatok dopoludnia a vo štvrtok popoludní. Carlos Sainz zas v stredu popoludní, v piatok popoludní a vo štvrtok dopoludnia.

včera 10:43

Williams predsa len nakrúcal ešte pred štartom testov. Monopost FW46 vyšiel v Bahrajne prvýkrát na trať.

včera 01:50

Motoristická sezóna 2024 nám ešte poriadne nezačala, ale už tu máme kandidáta na nehodu roka. Na 500-míľových pretekoch NASCAR v Daytone došlo k takejto ohromujúcej reťazovej havárii.

včera 01:33

Japonsko-slovenský pretekár Kean Nakamura Berta zažíva vydarený prechod z motokár do monopostov. Mladučký talent sa stal vicešampiónom Formuly 4 v Spojených arabských emirátoch. Titul mu ušiel len o mikroskopické štyri body. Ušiel sa mu však aspoň honor najlepšieho nováčika. Ako vidíte, na kombinéze okrem japonskej naďalej nechýba ani slovenská vlajka.

včera 01:28

Medzinárodná automobilová federácia predstavila svojho historicky prvého odevného partnera. Predstavte si, že sa ním stala Red Bullom vlastnená odevná spoločnosť AlphaTauri, po ktorej bol doteraz pomenovaný druhý tím rakúskej spoločnosti.

19. februára 2024, 17:02

Tímy dnes nakrúcali aj v Bahrajne. Haas poslal v Silverstone prvýkrát na trať nový monopost s Nicom Hülkenbergom na palube. V Bahrajne sa prvýkrát zviezol aj Kevin Magnussen. Fanúšikovské zábery odhalili, že po okruhu jazdil aj McLaren.

19. februára 2024, 16:59

Jednotlivé tímy už intenzívne vybaľujú v Bahrajne. Na okruh prichádzajú aj jazdci.

19. februára 2024, 14:56

K vyšetrovaniu Christiana Hornera sa po Formule 1 veľmi stručne vyjadrila aj Medzinárodná automobilová federácia. “V súvislosti s nezávislým vyšetrovaním, ktoré v súčasnosti vedie Red Bull GMbH, FIA zdôrazňuje, že kým nebude vyšetrovanie ukončené a známy jeho výsledok, nebude sa k nemu ďalej vyjadrovať. FIA je naďalej odhodlaná dodržiavať najvyššie štandardy integrity, spravodlivosti a inklúzie v rámci športu.”

Ďalšie rýchle správy