logo F1online.sk

Oscar Piastri je vyšetrovaný

25. novembra 2023, 16:58

Tretie miesto Oscara Piastriho je v ohrození. Austrálsky mladík sa v Q3 takto priplietol do cesty Pierrovi Gaslymu. Komisári ho začali prešetrovať. Pripomíname, že pilot Alpinu skončil až desiaty, kým Piastri sa kvalifikoval na treťom mieste.

Ďalšie rýchle správy

dnes 20:15

Prvý deň testov prebehol maximálne hladko. Azda najdramatickejším okamihom prvého dňa boli divoké hodiny Logana Sargeanta pri západe slnka.

dnes 20:13

V prvý deň testov odjazdil najviac kôl tím Haas, po ňom Max Verstappen na Red Bulle, na pomyselnom treťom mieste je Ferrari.

dnes 17:41

Na tímovom oblečení RB sa objavilo logo najväčšej banky v Saudskej Arábii.

dnes 17:39

Adrian Newey povedal reportérovi nemeckého Auto Motor und Sport Michaelovi Schmidtovi: “Vedeli sme, že každý skopíruje naše auto z minulého roka. Keby sme sa sústredili len na ďalší vývoj, mohli by sme byť zraniteľní.”

dnes 13:38

Generálny riaditeľ Formuly 1 Jeff Dodds vyhlásil, že daruje na charitu 250-tisíc dolárov, keď niekto zdolá v boji o titul Maxa Verstappena. To vyzerá na prvú stávku v tejto sezóne.

dnes 12:46

Exkluzívny pohľad do útrob a na chladiče nového McLarenu.

dnes 08:21

Na úvod testov je padok plný Red Bullu. Tím skutočne prišiel s novým a agresívnym dizajnom. Nasávacie otvory sú riešené inak a sú veľmi tenké.

dnes 07:50

Lando Norris svojou novou prilbou vzdal hold Gilovi de Ferraranovi, ktorý po Vianociach zomrel na infarkt.

včera 18:17

V Bahrajne dnes nakrúcali aj tímy Mercedes a Alpine.

včera 15:18

Žlté Ferrari je na svete! Zákaznícky tím Ferrari vo vytrvalostnom šampionáte, talianska stajňa AF Corse, predstavila lakovanie svojho prototypu 499P. To nebude ťažké odlíšiť od továrenských strojov, keďže auto nie je červené, ale žlté. V tomto aute sa predstavia aj Robert Kubica a Robert Švarcman.

včera 14:22

Pirelli zverejnilo, koľko pneumatík rôznych zmesí si tímy alokovali na predsezónne testy. Ako vidíte, McLaren a Alpine úplne odmietli najmäkšie zmesi C4 a C5 a k dispozícii nebudú mať žiadne.

včera 13:20

Williams sa toho rozhodne nebál. Z nakrúcania v Bahrajne zverejnil fotografiu, ktorá donaha odhaľuje podlahu, bočnice aj difúzor nového monopostu FW46.

Ďalšie rýchle správy