fb pixel
logo F1online.sk

Jessica Hawkinsová a jej veľký deň na Hungaroringu.

26. septembra 2023, 20:34

Jessica Hawkinsová a jej veľký deň na Hungaroringu.

Ďalšie rýchle správy

včera 21:03

Presne pred piatimi rokmi sa Kimi Räikkönen postaral zrejme o najlegendárnejší galavečer FIA pri príležitosti odovzdávania cien.

včera 21:00

Formula 1 na svojich sociálnych sieťach ukazuje najlepšie štarty sezóny 2023. Toto je kúsok Valtteriho Bottasa na Veľkej cene Bahrajnu.

včera 20:56

Podľa španielskej edície portálu Motorsport.com chce FOM, aby Veľká cena Madridu konala v noci. Stala by sa tak prvým európskym nočným podujatím.

včera 20:52

Prekvapujúca správa z Formuly 2. Enzo Fittipaldi predsa len pokračuje, hoci prvotné informácie hovorili o jeho konci a návrate do USA. Brazílčan sa upísal tímu Van Amersfoort Racing.

včera 20:48

Vo Ferrari mali dnes vzácnu návštevu. Do Gestione Sportiva prišli Benedetto Vigna a John Elkann.

včera 13:53

Svoje 39. narodeniny dnes oslavuje Robert Kubica!

včera 13:51

Matt BishopJoe Saward sa vyjadrili ku kauze Wolffovcov.„Napriek mediálnemu šialenstvu v F1, uprostred ktorého ste sa zrazu ocitli, vás môže utešiť aspoň skutočnosť, že po prvé, už len pre samotný pôvod správy ju väčšina ľudí považuje za nezmysel, a po druhé, my, ktorí vás poznáme, dúfame, že si napriek všetkému užijete dnešné narodeniny,“ napísal Matt Bishop vo svojom klasickom štýle, pričom poblahoželal šéfke F1 Academy k jej stredajším narodeninám.

„Ja o tom ani neinformujem. Zdroj je taký, ako naznačuje Matt. Prečo teda FIA reagovala? Existujú dve možné vysvetlenia: federácia je veľmi naivná alebo nie je naivná, ale rada vyvoláva problémy. Ktorá z týchto možností by to asi mohla byť?“ pýta sa ironicky Saward.

6. decembra 2023, 19:01

Nový diel podcastu Beyond The Grid je na svete! Hosťom relácie bol pre tentokrát Daniel Ricciardo.

6. decembra 2023, 17:02

Podľa Gazzetta dello Sport si Charles Leclerc po podpise novej zmluvy vo Ferrari ročne príde až na 25 miliónov eur. Čo na to hovorí taký Christian Horner? “Je to úplne prirodzené, veď je to skvelý jazdec. Som si istý, že si ho budú chcieť udržať. Boli by blázni, keby tak neurobili.” 

6. decembra 2023, 13:37

Susie Wolffová, ktorá sa zhodou okolností v posledných niekoľkých hodinách “teší” veľkej pozornosti médií, dnes oslavuje narodeniny. Riaditeľke F1 Academy prajeme na diaľku samozrejme všetko najlepšie – predovšetkým to, aby sa jej za predpokladu, že sú obvinenia FIA ničím nepodložené, podarilo čím skôr očistiť svoje meno.

6. decembra 2023, 13:30

Kuan-jü Čou sa pri zmene imidžu zrejme inšpiroval Lewisom Hamiltonom.

6. decembra 2023, 12:38

O tom, že Verstappen odkrúžil na čele pretekov v uplynulom ročníku cez 1000 kôl, sme vás už informovali. Ako sa však v tomto ohľade darilo Holanďanovým súperom?

Ďalšie rýchle správy