fb pixel
logo F1online.sk

So špeciálne upravenou prilbou sa v Suzuke predstaví aj Lewis Hamilton

21. septembra 2023, 17:21

So špeciálne upravenou prilbou sa v Suzuke predstaví aj Lewis Hamilton.

Ďalšie rýchle správy

dnes 13:53

Svoje 39. narodeniny dnes oslavuje Robert Kubica!

dnes 13:51

Matt BishopJoe Saward sa vyjadrili ku kauze Wolffovcov.„Napriek mediálnemu šialenstvu v F1, uprostred ktorého ste sa zrazu ocitli, vás môže utešiť aspoň skutočnosť, že po prvé, už len pre samotný pôvod správy ju väčšina ľudí považuje za nezmysel, a po druhé, my, ktorí vás poznáme, dúfame, že si napriek všetkému užijete dnešné narodeniny,“ napísal Matt Bishop vo svojom klasickom štýle, pričom poblahoželal šéfke F1 Academy k jej stredajším narodeninám.

„Ja o tom ani neinformujem. Zdroj je taký, ako naznačuje Matt. Prečo teda FIA reagovala? Existujú dve možné vysvetlenia: federácia je veľmi naivná alebo nie je naivná, ale rada vyvoláva problémy. Ktorá z týchto možností by to asi mohla byť?“ pýta sa ironicky Saward.

včera 19:01

Nový diel podcastu Beyond The Grid je na svete! Hosťom relácie bol pre tentokrát Daniel Ricciardo.

včera 17:02

Podľa Gazzetta dello Sport si Charles Leclerc po podpise novej zmluvy vo Ferrari ročne príde až na 25 miliónov eur. Čo na to hovorí taký Christian Horner? “Je to úplne prirodzené, veď je to skvelý jazdec. Som si istý, že si ho budú chcieť udržať. Boli by blázni, keby tak neurobili.” 

včera 13:37

Susie Wolffová, ktorá sa zhodou okolností v posledných niekoľkých hodinách “teší” veľkej pozornosti médií, dnes oslavuje narodeniny. Riaditeľke F1 Academy prajeme na diaľku samozrejme všetko najlepšie – predovšetkým to, aby sa jej za predpokladu, že sú obvinenia FIA ničím nepodložené, podarilo čím skôr očistiť svoje meno.

včera 13:30

Kuan-jü Čou sa pri zmene imidžu zrejme inšpiroval Lewisom Hamiltonom.

včera 12:38

O tom, že Verstappen odkrúžil na čele pretekov v uplynulom ročníku cez 1000 kôl, sme vás už informovali. Ako sa však v tomto ohľade darilo Holanďanovým súperom?

včera 12:34

Aké známky udedlilo za rok 2023 pretekárom a tímom EisKing duo?

5. decembra 2023, 16:33

Max Verstappen pre Motorsport Italy prezradil, ktoré z tohtoročných víťazstiev si najviac cení: “Skvelé a dôležité boli preteky v Miami. Taktiež mi veľmi dobre padlo domáce víťazstvo v Zandvoorte. V neposlednom rade si myslím, že mimoriadne dôležité bolo aj víťazstvo v Suzuke, špecificky po náročnom víkende v Singapure.”

5. decembra 2023, 13:37

Rovnako ako v roku 2023, aj v nadchádzajúcej sezóne sa uskutoční dovedna šesť šprintov, a to konkrétne v Číne, Miami, Rakúsku, Austine, Brazílii a Katare.

5. decembra 2023, 13:32

Kuloármi kolujú chýry, že VC Španielska bude od roku 2026 hostiť Madrid. Preteky by sa v takomto prípade odohrávali na okruhu IFEMA a v kalendári F1 zotrvali prinajmenšom do roku 2035.

5. decembra 2023, 11:48

Dnes sú to presne dva roky od momentu, čo sa naposledy Lewis Hamilton tešil z víťazstva.

Ďalšie rýchle správy