Mazepin sa Steinerovi revanšoval za Mazespina, daroval mu dvere | Magazín F1 - F1online.sk

Mazepin sa Steinerovi revanšoval za Mazespina, daroval mu dvere

fotka k článku undefined
zdroj: Instagram/Nikita Mazepin

Günther Steiner si v nedeľu z Nikitu Mazepina pekne vystrelil, keď mu daroval vĺčka s prezývkou “Mazespin”. Zároveň mu s úškrnom na tvári odkázal, aby radšej roztáčal túto hračku ako svoj monopost. Mazepin to však nenechal len tak a vo štvrtok Steinerovi tiež niečo daroval.

Opäť na Mazepinovom Instagrame sa objavilo z celej ceremónie vtipné video. V jeho prvej časti vidieť, ako Nikita Mazepin padokom nesie dvere a má s nimi namierené do kancelárie Günthera Steinera.

Rus tým reaguje na slávnu scénu zo série Drive to Survive, keď ešte v Haase pôsobili Romain Grosjean a Kevin Magnussen. Steiner dvojicu poriadne skritizoval a nešetril vyberanými slovami. Keď piloti odchádzali z jeho kancelárie, jeden z nich tresol dvermi.

Steiner hneď začal zisťovať, ktorý z nich to bol. Keď sa dozvedel, že to bol Kevin Magnussen, padla legendárna hláška: “He does not fok smash my door.”

Keď sa teda Nikita Mazepin začal svojich fanúšikov na sociálnych sieťach pýtať, čo by mal Steinerovi podarovať, práve dvere sa stali jasným víťazom.

“Niekomu teraz určite chýbajú dvere na hotelovej izbe,” uťahoval si z Mazepina následne Steiner, ktorý naznačil, že v celej veci má byť zapletený aj jeho “jediný sledovateľ” Kevin Magnussen.