EisKing DEBRIEFING 17/17: Vzostup McLarenu. Hamiltonovo ranené ego. A náš dramatický koniec! | Magazín F1 - F1online.sk

EisKing DEBRIEFING 17/17: Vzostup McLarenu. Hamiltonovo ranené ego. A náš dramatický koniec!

EisKing 17
zdroj:

Jeden z najneobyčajnejších ročníkov Formuly 1 je oficiálne za nami. Zažili sme naozaj kadečo a ku všetkému nám vždy niečo povedali Pepa Král a Števo Eisele v už tradičných popretekových debriefingoch.

Ten nechýbal ani po poslednej veľkej cene. Okrem tém, ktoré Formulu 1 sprevádzali uplynulý týždeň, v ňom chlapci v spoločnosti aj Riša Gondu rozobrali tento víkend; venovali sa návratu Lewisa Hamiltona, desaťvalcového monštra v monoposte Fernanda Alonsa z roku 2005, prestupom v padoku a mnohému inému.

Príjemné sledovanie!

Kalendár 2021

Ku koncu sa nám chýli aj rok 2020 ako celok, a tak by sme vám chceli dať do pozornosti kalendár Martina Trenklera pre rok 2021. Za každou fotografiou v ňom sa skrýva príbeh, určite sa oplatí ho mať!

Navyše sa rýchlo míňa, zostávajú posledné kusy, takže ak oň máte záujem, určite nečakajte. Zoženiete ho v eshope nášho partnera FormulaStore.sk.

Nuž a všetkým fanúšikom Formuly 1 odporúčame podcast Boris a Brambor, v ktorého najnovšej časti sa s Mariánom Gáboríkom a Borisom Valábikom porozprával Števo Eisele. Samozrejme, riešila sa Formula 1! Pokojne si ho zaraďte do svojho playlistu na Spotify, Apple Podcasts, alebo si ho vypočujte na Podbean.

Možno vás zaujme

Komentáre