Russell so zvláštnym vyjadrením: Možno aj skôr, než v roku 2022… | Magazín F1 - F1online.sk

Russell so zvláštnym vyjadrením: Možno aj skôr, než v roku 2022…

fotka k článku undefined
zdroj: Mercedes

Na Veľkej cene Sachíru si George Russell získal srdcia i mysle tisícov fanúšikov. Upriamil tak na seba veľkú pozornosť a motoristická verejnosť teraz atakuje Mercedes, aby dravého mladíka dostala do hlavného tímu čo najskôr. Kedy to však bude?

Dnes ráno „ozdobila“ sociálne siete informácia o zmenách na instagramových účtoch Valtteriho Bottasa a Georgea Russella. Fínsky pretekár tam mal donedávna uvedené „Pilot tímu Mercedes-AMG-F1“ a Russell tam podobne mal zmienku o tom, že je jazdcom Williamsu. Dnes tam ani jeden z nich túto informáciu nemá. To by samo osebe nemuselo nič znamenať, keby médiá neprišli s ešte zaujímavejším vyjadrením zo strany britského mladíka.

„Bol to skvelý víkend, ktorý bol zároveň potvrdením toho, že vo Williamse odvádzame v tomto roku veľmi dobrú prácu,“ povedal Russell, ktorého cituje Motorsport.com. „Dúfam, že Totovi spôsobí trochu bolehlav, nielen smerom k roku 2022, no možno aj skôr.“

Veľmi zaujímavé slová, na ktoré sa v súvislosti so zmenami na sociálnych sieťach oboch mužov, budú novinári v Abú Zabí určite vypytovať. Stále však platí oficiálne stavisko Mercedesu, ktoré predniesol ústami svojho šéfa po Veľkej cene Sachíru.

„George je pilotom Williamsu, má s Williamsom podpísanú zmluvu a našou jazdeckú dvojicu tvoria Valtteri a Lewis,“ vyhlásil Toto Wolff. „Chápem, že by to bola zaujímavá situácia mať v tíme oboch, pre nás všetkých by to bola trochu divoká jazda, možno sa jej v budúcnosti dočkáme.“