FC Sevilla reaguje na Piastriho príspevok | Magazín F1 - F1online.sk

FC Sevilla reaguje na Piastriho príspevok

4. augusta 2022, 19:05

Už aj futbalová Sevilla si robí žarty zo situácie v Alpine, keď na svojom twittri informuje o tom, že do tímu prichádza na hosťovanie hráč Manchesteru United Alex Telles. Príspevok je takmer dokonalou kópiou Piastriho tweetu s dôrazom na slovo takmer.

Ďalšie rýchle správy

dnes 18:11

Kedysi sa odfotil pred ich továrňou, v nedeľu bude stáť v prvom rade hneď za ich monopostom. Takto vyzeral pred rokmi Oscar Piastri.

dnes 15:50

Safety car dnes oslavuje 50. narodeniny! Prvýkrát sa v pretekoch F1 objavil 23. septembra 1973 na Veľkej cene Kanady. Porsche 914 však narobilo viac škody ako úžitku...

dnes 14:55

Vizuálne porovnanie kôl Maxa Verstappena a Oscara Piastriho.

dnes 14:09

Carlos Sainz sa premenil na Carlosa Sainza staršieho, keď takto začal blbnúť s filtrami. "Môj otec je ja, teda... Ja som on!"

dnes 14:07

Komentár legendárneho Murrayho Walkera z VC Japonska 1993: "Niekde na trati je auto s tromi kolesami!"

dnes 13:52

Medziročne sa v Suzuke zhoršili štyri tímy. Najviac času k dobru našiel McLaren (1,545 sekundy).

dnes 13:00

V nedeľu bude rozhodovať degradácia. Maxovi Verstappenovi sa toľko čerstvých mediumiek môže zísť! McLareny a Mercedesy zas stavia na tvrdú zmes.

dnes 12:58

Sebastian Vettel bol pokecať so svojím starým šéfom.

dnes 12:06

Porovnanie tohtoročných kvalifikácii medzi tímovými kolegami. Najvyrovnanejšiu dvojicu má Mercedes, najväčšie manko má zas druhý jazdec Williamsu, Red Bullu a potom Aston Martinu.

dnes 11:29

Vizualizácia kvalifikačného náskoku Maxa Verstappena. Dokonca aj zvyšok prvej päťky je ďaleko vzadu.

dnes 11:03

Logan Sargeant nesplnil pravidlo o 107-percentnom čase, ale komisári mu povolili štart v pretekoch, keďže v tréningoch zajazdil dostatočne dobré časy.

dnes 11:02

Fernando Alonso: "Suzuka je okruh, ktorý nám papierovo nemal veľmi sedieť, čo sa aj naplnilo. Myslím si, že ani Katar nám nebude vyhovovať..."

dnes 10:54

Max Verstappen dostane po sezóne trofej za najviac pole positions. "Asi si otvorím vlastný obchod s pneumatikami!" smeje sa Holanďan.

dnes 10:02

Júki Cunoda: "Som veľmi rád, že som to [predĺženie zmluvy] mohol oznámiť pred japonskými fanúšikmi. Čakal som na to veľmi dlho, ale napokon som to mohol zvestovať pred nimi. Je to jedna vec, ktorú môžem vypustiť z mysle. Teraz pôjdem naplno, ako len viem, a uvidíme ako to dopadne."

dnes 09:59

Max Verstappen to v prvom sektore poriadne roztočil. V prvých zákrutách získal na Piastriho 0,227 sekundy, na Péreza 0,427s a na Georgea Russella neuveriteľných osem desatín!